Medusa arkadaşımızın kuzeninin 5. Kattan düşen kızı için

Çok sevindim gözünüz aydın Rabbimden umut kesilmez kurban olduğum bu kadar duaların yüzü suyu hürmetine küçük yavrumuza kolaylık verdi inşallah bundan sonraki süreçte çok iyi geçer Rabbim hayırlı acil şifalar versin inşallah çok geçmiş olsun

Ne büyük mucize canım anneee nicee sağlıklı sıhhatli yillariniz olsun birlikte Öyle de oldu Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Çok sevindim çok şükür yavrumuzun ameliyati başarılı geçmiş Allahtan ümit kesilmez bunu bi kez daha yaşamış olduk şükürler olsun

1000 okundu
Kalan 45.000

Canım iyi Allah'a şükür kendini toparlayinca yine ameliyat olcak önünde uzun birr tedavi süreci var artık riski atlattık çok şükür
Cok gecmıs olsun canım tekrar tekrar. Kendıne geldımı pekı gorebılıyormusnuz

Novaa canım tekrar tekrar çok geçmiş olsun şimdi son durum ne diye bakayım dedim çok şükür daha iyiymiş inşallah eski sağlığına hemen kavuşur
Chocolita canım seni de merak ettim iyi misin yoksun nerelerdesin profilde kapalı

Cemoos Allah razı olsun balım dün yine ameliyat oldu çok şükür oda iyi geçti harbiden cikoo nerelerde ya Chocolita

Medusacım küçük kızımız nasıl oldu umarım daha iyidir

Sanırım Medusa msjlarimizi görmedi medusaa cvp bekliyoruz Novaa
sweetgirlcandy canımlar yeni gördüm kusura bakmayın kızımız çok çok iyi Allah'a şükür ayaklandı bile yürüyor çok şükür çok çabuk toparladı fizik tedavi görüyor bide bir kaç ameliyatı kaldı okdr onun haricinde elhamdülillah herseh yolunda canimsinizz merak edip sorduğunuz için Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…