Medusa arkadaşımızın kuzeninin 5. Kattan düşen kızı için

Çok sevindim gözünüz aydın Rabbimden umut kesilmez kurban olduğum bu kadar duaların yüzü suyu hürmetine küçük yavrumuza kolaylık verdi inşallah bundan sonraki süreçte çok iyi geçer Rabbim hayırlı acil şifalar versin inşallah çok geçmiş olsun 💞💞🌹🌺💐🌼🌻

Allah razı olsun balimmmmmm hop otuurp hop kalktik vallah kuzum doktr ilk gittiğimizde bize hazırlıklı olun demişti yapcak hiç bişi yok demişti ama çok şükür mucize oldu rabbbim tüm cocuklari korusun inşallah canımmm ❤️❤️❤️❤️❤️🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
Ne büyük mucize☺️🧿 canım anneee nicee sağlıklı sıhhatli yillariniz olsun birlikte Öyle de oldu Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn🙏🏼

Çok sevindim çok şükür yavrumuzun ameliyati başarılı geçmiş Allahtan ümit kesilmez bunu bi kez daha yaşamış olduk şükürler olsun 🤲

1000 okundu
Kalan 45.000

Novaa Novaa canım tekrar tekrar çok geçmiş olsun şimdi son durum ne diye bakayım dedim çok şükür daha iyiymiş inşallah eski sağlığına hemen kavuşur❤️
Chocolita Chocolita canım seni de merak ettim iyi misin yoksun nerelerdesin profilde kapalı 😔

Novaa Novaa canım tekrar tekrar çok geçmiş olsun şimdi son durum ne diye bakayım dedim çok şükür daha iyiymiş inşallah eski sağlığına hemen kavuşur❤️
Chocolita Chocolita canım seni de merak ettim iyi misin yoksun nerelerdesin profilde kapalı 😔
Cemoos Cemoos Allah razı olsun balım dün yine ameliyat oldu çok şükür oda iyi geçti harbiden cikoo nerelerde ya Chocolita Chocolita

Medusacım küçük kızımız nasıl oldu umarım daha iyidir🙂

Sanırım Medusa msjlarimizi görmedi 😊medusaa cvp bekliyoruz Novaa Novaa
sweetgirlcandy sweetgirlcandy canımlar yeni gördüm kusura bakmayın ❤️ kızımız çok çok iyi Allah'a şükür ayaklandı bile yürüyor çok şükür çok çabuk toparladı fizik tedavi görüyor bide bir kaç ameliyatı kaldı okdr onun haricinde elhamdülillah herseh yolunda canimsinizz merak edip sorduğunuz için Allah razı olsun ❤️

X