Medusa arkadaşımızın kuzeninin 5. Kattan düşen kızı için

Sizlerin dualri sayesinde çok çok çok daha iyi rabbim hepinizden Allah razı olsun canimsinizz ❤️❤️❤️❤️
Ayy canım benim yaaa Rabbim kurtardı çok şükür cok çok sevindim 😍Allah'ım bir daha yaşatmasın inşallah AMİN🤲 ..Kendisi ne diyor duyguları psikolojisi ne durumda olay hakkinda konusuyormu sizinle hiç.

Ayy canım benim yaaa Rabbim kurtardı çok şükür cok çok sevindim 😍Allah'ım bir daha yaşatmasın inşallah AMİN🤲 ..Kendisi ne diyor duyguları psikolojisi ne durumda olay hakkinda konusuyormu sizinle hiç.
Şuan çok iyi ilk zamanlar piskoljisi kötüydü tabi günlük yazıyordu oraya şey yazmış yürümeyi çok özledim diye bugünde onu konuştuk bak çok çabuk geçti çok şükür diye olay hakkında pek konuşmuyor bizde açmıyoruz konuyu hatırlamıyorum diyor 🌺

@sweetgirlcandy canımlar yeni gördüm kusura bakmayın ❤️ kızımız çok çok iyi Allah'a şükür ayaklandı bile yürüyor çok şükür çok çabuk toparladı fizik tedavi görüyor bide bir kaç ameliyatı kaldı okdr onun haricinde elhamdülillah herseh yolunda canimsinizz merak edip sorduğunuz için Allah razı olsun ❤️
Ayy nasıl güzel bir haber🥰
Gelmiş geçmiş olsun🌸

O kadar mutlu oldum o kadar şükrettim ki bu habere rabbim size bağışlamış konuyu az evvel görüp ilk msji okudum sonra korkarak son sayfaya geldim müjdeli haberi okuyunca inanılmaz mutlu oldum tekrar gözünüz aydın olsun

X