mayıs sonu haziran başı nereler sıcak olur

asyagozde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2011
5
0
Merhaba arkadaşlar,

30 mayısta eşimle birlikte tatile gitmek istiyoruz.Öncelikli tercihimiz bodrum. Fakat havanın kötü olmasından korkuyoruz. Daha önce bu tarihlerde bodruma giden var mı? Tavsiyelerinizi alabilir miyim?

Benim düğün de mayıs sonuydu antalya sideye gitmiştik.Hiç dert etme orası o kadar sıcakki kavrulursunuz vallahi inan bana.klimayla durduk hatta gece gündüz.

Sidenin denizi nasıl oluyordu? çok dalgalı mıydı? 3 aylık hamile olduğum için çok dalgalı denize girmekte istemiyorum. ege akdenize göre biraz daha denizi durgun oluyor. arada kaldımm:KK43:

Antalya ve mersinn yanıyor valla şimdiden.Önümüzdeki hafta sonu mersine denize gidiyorum hattaa

Antalya sanki daha sıcak oluyormuş gibi geliyor bana ben eylülde bodruma gitmiştim havası çok güzeldi ama şuan nasıldır bilmiyorum ama güney sıcaktır yani yaz başlamıştır oralarda

bodrumu tercih etmeyin göründüğü gibi değil suyu soğuk ağustos ayında bile
en güzel yer fethiye ölüdeniz iyi tatiller:82:

Mehaba asyagozde,

Mayıs sonu Akdeniz'de de Ege'de de havalar oldukça sıcak olmaktadır. Akdeniz'in havası Ege'ye göre her zaman daha sıcak olmaktadır. Gitmeyi düşündüğünüz tarih itibari ile Bodrum'da tatilinizi sorunsuz yapabilirsiniz dilediğiniz gibi denize veya açık yüzme havuzlarına girebilirsiniz. Bodrum da Mayıs sonları ortalama sıcaklık 27-32 C arası değişmektedir.
Eğer daha sıcak bir tatil yeri istiyorsanız Akdeniz'i tercih etmenizde fayda olacaktır.

Bölge konusunda karar verdiğinizde tarafımıza belirteceğiniz otel özellikleri doğrultusunda dilerseniz size uygun otelleri önerebiliriz.

TUR ON9'dan KK Üyelerine Özel Tatil İndirimleri

Erken Rezervasyonda %30'a Varan İndirim + Nakit Fiyatına Vade Farksız 8 Taksit İmkanı. Üstelik Şimdi Alın 3 Ay Sonra Ödemeye Başlayın.
KK Kart Sahibi Üyelere Özel Ekstra %5 İndirim Fırsatı.
Rezervasyon Yapan Tüm kadınlar Kulübü Üyelerine tatil Sigortası Hediye !!!

Erken Rezervasyon Fırsatları İçin Son Gün 16 Mayıs

TUR ON9 OFİSLERİ

TUR ON9 MERKEZ OFİS
Adres: Söğütlüçeşme Cad. Siftah Sok. No:15/A Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel: 0216 550 19 19 Faks: 0216 550 20 05 Mobil Santral: 0532 111 19 19

TUR ON9 Bakırköy [ Bakirkoy/İstanbul ]
Adres: İstasyon Cad. Şükran Han K:2 D:6 | Bakirkoy/İstanbul
Tel: 0212 550 19 19

TUR ON9 İzmir [ Alsancak/İzmir ]
Adres: Ali Çetinkaya Bulvarı No:31/12 (Sevinç Pastanesi Üstü) | Alsancak/İzmir
Tel: 0232 463 97 91

TUR ON9 Ankara [ Çankaya/Ankara ]
Adres: Atatürk Bulvarı No: 117 / 7-8 Kızılay | Çankaya/Ankara
Tel: 0312 419 07 19

TUR ON9 Bursa [ Merkez/Bursa ]
Adres: Çırpan mah. Darmstad cad. No : 19/3 Kat : 1 Daire : 3 Osmangazi Bursa | Merkez
Tel: 0224 251 09 19

TUR ON9 Eskişehir [ Merkez/Eskişehir ]
Adres: Hoşnudiye Mah. İsmet İnönü Cad. No: 63\4 Güneş Apartmanı ( Acıktım Cafe Üstü ) Eskişehir | Merkez
Tel: 0222 231 41 19

TUR ON9 Antalya [ Merkez/Antalya ]
Adres: Çağlayan Mah. 2057 Sk. Pektaş Ap. No:11 / 1 Barınaklar | Merkez/Antalya
Tel: 0242 324 04 19

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
X