mayıs anneleri tanışabilirmiyiz?:))

:ecrin_bebek:bende mayıs annesi olucam inşallah bi aksilik çıkmazsa 20 haftalık hamileyim aranıza yeni katıldım ismim sema kütahyalıyım 1buçuksenelik evliyim eşim erzurumlu ama bursada yaşıyoruz bundan bir ay öncesine kadar anasınıfı öğretmeniydim ama oğluşum için işten ayrıldım hayırlısı olsun zor oluyodu sabah 7 akşam 6 hep ayakta. hem tecrübeli anneler bol bol uyu doğduğunda vaktin olmuyacak dediler tavsiyeleri dinledimgamyoncuiremsu

hümeyra ne güzle bizde hemşeri çıktık:sm_cool::sm_cool::sm_cool::teytey:

ewet ya çok güzel bi hemşerimle karşılaşmak ayyyyyyy çok mutlu oldum vallaha neredeyse herkes kastamonulu demi yane a:1hug:diyarbakırlımısın?
sormamın bi mahsuru yoktur inşallah

Son düzenleme:

maşallah diyimde önce Allah tamamına erdirsin sağlıkla huzurla mutlu bir şekilde bebişinize kavuşursunuz inşallah vallaha doğru demişler uyumana dinlenmene bak hatta bizim yerimizede uyu ne olur sırnaşık şey

merhaba kızlar bende sakaryalıyım ama ıstanbulda oturuyorum 2yılı yenı devırdık 3.seneye adım attık hayırlısıyla mayıs annesı olucam nasıpse bende. prensesımız 22 haftalık..
aranızda sakaryalı yok galıba?

mrb canım sakaryada okudum azcık memleketim sayılır sen nerseinden:)))))))))))

hoşgeldin:)
ben sakarya lı değilim canım ama orada 3 yıl görev yaptım sakarya üniv. de yüksek lisansımı yapıyordum ama yarım kaldı evlenince istanbula geçtim tez döneminde bıraktım belki geri dönüp yaparım ilerde..
sakarya yı çok seviyorum arkadaşlarım var orada çok güzel bir yer her yere yakın
çark caddesini de özledim sapanca yı da piknik yapardık onları da özledim ahh ah...

slmlar ben feyza yasim 24 konyaliiyim ama dogma buyume belcika bruksel esimde konyali ayni memleketten 4 yasinda boncuk gozlum oglusum var muhammed harun ve 21+2 hamisim oglusuma kiz kardes geliyor muhasebeciyim

merhaba kızlar mayıs anneleri bölümüne giriyodum ama bu tanışma bölümüne girmemiştim hiç
adım banu 25 yaşındayım aslen balıkesirliyim ama 4 senedir denizlide yaşıyoruz eşim ordu mensubu olduğu için6 senelikte evliyim ayrıca ve minik kuşumuzu mayız ayında kucağımıza alıcaz kısmetse...

slm arkadaşalar ben emine 1 yıllık evliyim oğlum melih said afyonda oturuyorum aslen denizliliyim

mrb.ben de afyonluyum ama kütahyada oturuyorum.öğretmenim 2 yıllık evliyim bir kızım var sıksık afyondayım

merhaba kızlar benım kızım 3yaşında ama ben paylaşmak istedım mayıs21 de dogdu annelık çok guzel bı duygu allah herkeze nasıp etsın

Selam fıstıklar,ben Tekirdağlıyım, eşimde Eskişehirli,birbuçuk seneyi geçiyor evleneli,eşim marmariste görev yaptığı için burdayız:dance::dance:

a.s.a.s.

mrb.ben de afyonluyum ama kütahyada oturuyorum.öğretmenim 2 yıllık evliyim bir kızım var sıksık afyondayım

merhaba canım bende bursada oturuyorum ama kütahyalıyım bende anasınıfı öğretmeniyim bende sıksık kütahyaya gitmeye çalışıyorum ama soğukdan dolayı bu aralar gelemicem malum hastalık zor hamileliktegamyoncuiremsu

ben biraz geç kaldım ama bende kendimi tanıtayım 26 yaşındayım 3.5 yıllık evliyim eşimle 6.yılın sonunda evlendik kastamonulu değilim :))) biyoloji öğretmeniyim duru adında küçük bi kızım var şu an evdeyim çalışmıyorum arkadaş toplantılarına katılıyorum bol bol kızımla ve eşimle uğraşıyorum hiç canım sıkılmıyo yani sizlerle tanışmam benim için çok güzel bi değişiklik oldu bilgisayarı açar açmaz direk kk açıyorum umarım hep böyle devam eder arkadaşlığımız

kızlar her safya tek tek bakıyorum ama hala isimlerini ezberleyemediklerim var... kalabalık olduk epey...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…