mayıs anneleri tanışabilirmiyiz?:))

slm bende gamze 4 aylık evliyim 1 aylık hamileyim ığdırda oturuyorum.doğma büyüme buralıyım.

canlarım Allah her birinizin bebeğini sağlıkla kucağına almak nasip etsin...

merhaba arkadaşlar,
ben istanbul'dan Meltem.Malatya'lıyım. 3 yıllık evliyim veee 7+4 günlük hamileyim. çok heyecanlıyım.
bebeğimin bir an önce büyümesini istiyorum. en azından karnım şişmeye başlasa iyi olucak. mide bulantıları yaşadım 10 gün aşırı şekilde. ama allah'a şükür 2 gündür biraz iyiyim. hamileliğin bu kadar zor olduğunu tahmin etmiyordum. anne olmak gerçekten de kolay değilmiş :))

bie tek ben kalmışım yaaffff...
bende aslen bursalı olup ankarada oturmaktayım 4.5 senelik ewliyim ve 4 aylık bi oğluşumuz var...
eşimle 13 yıllık bi beraberliğin sonunda ewlendik ilkokul aşkım yani :)
lise mezunuyum ve çalışmıyorum malesef :KK43:((

elifciğim maşallah ya ilk okuldan beri seviyormuydunuz birbirinizi yoksa sonradanmı küllendi bu aşkın ateşi. bizde eşimle aynı mahalleden arkadaştık 6 yıllık beraberliğimiz vardı ondan önce bi okadarda arkaşalığımız. sizi yıpratmamış zaman galiba biz çoooook yıprandık evlenene kadar yaf.

ewetcanım ilkokul aşkım benim eşim taa 3.sınıftan beri severiz birbirimizi...
eşimle lise döneminde ayrılmak zorunda kaldık yani yine birbirimizi bırakmadık o askeri liseye gitti ben başka liseye o yüzden....
bi dünya dolusu mektuplaştık her hafta mektup atardım ona....
lise bittikten sonra sadece 3 yıl dayanabildik ve hemen ewlendik 20 yaşında
gelin arabamızda bile DİLE KOLAY 13 YIL diye yazıyordu....
ve iyiki erkenden ewlenmişiz dedik hep bizi yıpratmadı yıllar her geçen yıl dahada bağlandık birbirimize...
ewlendik 6 ay sonra doğuya gittik ve orası bizi birbirimize dahada çok bağladı
ben 5.5 yıllık evliliğimden şunu anladımki kimseden fayda yok eşinden başka ewinin huzuru insanın herşeyi......

bende kendimi tanıtayım adım vuslat 21 yaşındayım 3 yıllık evliym istanbulluyum istanbulda yaşıyorum çocuk gelişim ve eğitimi bölümünü okudum ama çalışmıyorum şu an
oğlum doruk 14 ünde 5 aylık olcazhihoyyyteşim mali müşavir hepinizle tanıştığıma çok memnun oldum:teselli:

merhaba hanımlar:)
ben 29 yaşındayım ve bir kızım var öğretmenim istanbul da çalışıyorum ama şimdi bebeğime bakabilmek için izinliyim:) eşim doktor. ama şimdi asker askerliğinin bitmesini bekliyoruz allah askerde olanların ailelerine sabır versin zormuş:KK43:
ben aslen kastamonu luyum:) zeliş hemşoymuşuz:)
kardelen sizin aşkınıza da maşallah diyeyim:)
birde en yaşlı anne ben miyim ya maşallah ne kadar gençsiniz ayol:))

mayıs annleri kastomunuda birleşti desem yeridir 2009 mayıs annelri sağşıkla kavuşun bebişlerinize:)

aaaa ben kalmışım bi yaşlı daha yasemincim :)))
adım melisa 30 yaşındayım 2,5 yıllık evliyim 7 aylık kızım var aslen trabzonluyum(tonyalı)ama doğma büyüme zonduldaklıyım şimdide ankarada oturuyorum ziraat mühendisiyim ama çalışmıyorum...

bende farkettim hakketen çok kastamonu lu var:))
kastamonu lu mayıs anneleri diye mi başlık açsak acaba:)toplarmışız bütün anneleri:))
saat ona geliyor ve benim kızım halen cin gibi maşşallah ne zaman uyucak bu kız yaf:KK43:

oh maşallah ben bayağı geç kalmışım ne güzel kaynaşmışınız
ben de hümeyra aslen elazığlıyım ama doğma büyüme diyarbakırlıyım ailem diyarbakırda yaşıyor eşim öğretmen 3 yıllık evliyim 7 aylık minyatür bi oğluşum var 24 yaşındayım
herkese mutluluklar

ben de hümeyra aslen elazığlıyım ama doğma büyüme diyarbakırlıyım ailem diyarbakırda yaşıyor eşim öğretmen 3 yıllık evliyim 7 aylık minyatür bi oğluşum var 24 yaşındayım
herkese mutluluklar
memnun oldum
ilk görev terim diyarbakır dı. zor koşullar altında çalışıtık ama şimdi düşünüyorum da en güzel günlerimizmiş meğer çok özledim diyarbakırı.öğrencilerimi de özledim ilk öğrencilerimdi:)ahh ahh

merhaba benim adım sibel kocaelide yaşıyorum aslen bilecikliyim mayıs 2003 doğumlu 1 tane oğlum var kendi işyerimizde muhasebecilik yapıyorum umarım allah herkese ailesiyle bir ömür mutlu ve sağlıklı yaşamayı nasip eder
sevgiler

herkese merhaba ben neden atlamışım bu kısmı anlamadım.kendimi tanıtayım 26 yaşındayım bursalıyım ve bursada yaşıyorum.sınıf öğretmeniyim.14 mayıs 2008 doğumlu polat efe adında çok yaramaz bir oğlum var:))) oğlum için mesleğime 2 yıl ara verdim şu anda çalışmıyorum seneye başlayacağım inşallah. hepinizi öpüyorum arkadaşlar....

herkese mutluluklar
hümeyra ne güzle bizde hemşeri çıktık:sm_cool::sm_cool::sm_cool::teytey:

X