mayıs anneleri tanışabilirmiyiz?:))

merhaba hanımlar:)
ben 29 yaşındayım ve bir kızım var öğretmenim istanbul da çalışıyorum ama şimdi bebeğime bakabilmek için izinliyim:) eşim doktor. ama şimdi asker askerliğinin bitmesini bekliyoruz allah askerde olanların ailelerine sabır versin zormuş:KK43:
ben aslen kastamonu luyum:) zeliş hemşoymuşuz:)
kardelen sizin aşkınıza da maşallah diyeyim:)
birde en yaşlı anne ben miyim ya maşallah ne kadar gençsiniz ayol:))

--sanırım seni en iyi ben anlayabilirim...çok zooor hem de çoook..asker yolu beklemek..canım, benim eşim de oğluma hamileyken askerdeydi ;(( doğumdan 4 gün önce geldi..yetişti oğluma :KK66:)
ama tüm mayıs anneleri dua ettik birlikte yetişsin diye...kabul oldu dualarımız..:teytey:

ridacım fotoğrafta çok güzelmiş çok yakışmış oğluna

bencede ya çok tatlı çok maşallah

sizde çok güzel görünüyorsunus gülhan sizede maşallah

sağol canım canım sıkıldıkça değiştiriyorum fotoyu:))))

sağol canım canım sıkıldıkça değiştiriyorum fotoyu:))))

değiştirip değiştirip bizi özendiriyorsun iki çocuk annesi:CüvCüv:
hadi bakalım ne diyeyim allah uzun ömür versin evlatlarına ikinciyi göze alamıyorum ya imreniyorum 2 3 4 çocuk annelerine ayol..

valla selmacım gerçekten çok zor inan bende isterdim 3 veya 4 ama doğumlarım çok zor oluyo en son ölümden döndüm bide çok ince fikirliyim eşimde tırnaklarından banyosuna kadar kontroleder ev işi kendi bakımım derken olmuyo ama 2 tane şart bence her çocuk kardeş sevgiisni tatmalı:)) 2 veya 3 sene sonra sende yaparsı canım

merhaba 25 yaşındayım antalyalıyım. bir kızım var 1.5 yaşında birde oğlum olucak inşallah mayısta
herkesi öptüm

X