mayıs anneleri tanışabilirmiyiz?:))

ben biraz minyonum tabiri caizse..yaşımı hiç göstermiyordum..taki bu güne kadar artık tam yaşımdayım..diyebilirim olgunlaştırdı annelik beni de...

gerçekten işin çok zor
ALLAH yardımcın olsun hemşerim :))
seneye ben de bir tane daha düşünüyorum..birlikte büyüsünler istiyorum..ama benim için de baya bi zor olacağa benziyor..şimdi bile iş yerinde yerde miyim gökte miyim bilmiyorum..uyuşuk uyuşuk oturuyorum..

valla canım ben ikinciden sonra kaydım benneyaptımki çok zor oluyo beraber büyüyolar ama bende büyüyorum kendimi bildim bileli sakin bir insandım şimdi terör estiriyorum çok sinirliyim çoook bide yaşadığın ortama göre değişiyo tabi

ben betül.24 yaşındayım.çanakkaleliyim.iş nedeniyle ardahanda ikamet ediyorum.matematik öğretmeniyim.çook sevdiğim bi kızım var
bu arada eşim kastamonu taşköprülü.amma çok kastamonu çıktı:)))

OOO Bİ TANE DAHA HEMŞERİMMM ÇIKTI :teytey:

kızlar canan ve bende hemşeriniz sayılmazmıyız? o rizeli ben sinoplu sonuçta karadenizli yakınız dimi:))

Ben Aylin 25 yaşındayım. İzmirliyim. Bilgisayar programcısıyım ama evlendiğimden beri çalışmıyorumbenneyaptımki 15 aylık evliyim. 3,5 aylık tatlı bir kızım var ADA:1rolleyes:

merhaba ben hülya 6 yıllık evliyim iki oglum var bursalıyım biri 5 yaşında biri 3,5 aylık iki erkek iki çoçuk çok zor gerçekten arkadaşlar bebekleriniz dönmeye başladımı

merhaba ben de ebru rızelıyım 26 yasındayım esım bursalı 15 aylık evlıyım 6 aylık bır mınıgım zeynep gulce m var.Istanbulda yasıyorum

gizemcim benim eşim de Diyabakır'lı..ben hiç görmedim oraları..eşim de 25 yıldır Antalya'da yaşıyor..en son 10 yıl önce gitmiş..bakalım seneye düşünüyoruz ama ...

eşin bayağı şaşıracak o zaman sende eminim çok beğenecen belkim görüşürüzde çok isterim

o zaman bende cananla hemşeri olmuş oluyom. çünkü benim annemde sinoplu :1hug:

Anneciğin Sinoplu ise maremalperenle hemşeri oluyonuz şekercim ben Rizeliyim ama sonuşta nereli olduğu değil insanın insan olması önemli hiç birbirimizi görmeyip tanımadığımız aynı şehirlerde yaşamadığımız halde birbirimizi anlayabiliyoruz önemli olanda bu zaten ayrıca en büyük ortak noktamızda yılın en güzel ayında doğan cici bebeklerin anneleri :nazar: :nazar:

merhaba ben hülya 6 yıllık evliyim iki oglum var bursalıyım biri 5 yaşında biri 3,5 aylık iki erkek iki çoçuk çok zor gerçekten arkadaşlar bebekleriniz dönmeye başladımı

efe tunacım benimde 3,5 yaşında büyük oğlum küçük oğlumda 3,5 aylık yani senden daha zor bir durumdayım üstelik birine bakıcı diğeride kreşe gidiyor....mert sırt üstü yatarken yüz karnının üstüne dönüyor yanlara dönüyor elleri ağzında sırnaşık şey

eşin bayağı şaşıracak o zaman sende eminim çok beğenecen belkim görüşürüzde çok isterim

Ben dün aceleyle yazamadım ama geldiğim zaman seninle mutlaka görüşmek isterim..kayınvalideler, görümceler bu yaz D.Bakır'daydı...seneye nasipse geliriz. umre ziyareti de istiyoruz çünkü..bakalım hangisi nasip olacak..açıkçası umreye daha hevesliyimmm..gözlerim doluyor anımsayınca bile..
Diyarbakır da eşimin memleketi, görmek isterim..onun da gözlerinin içi parlıyor zaten özlemiş memleketini...kardeşimin düğünü vesilesiyle o, bu yıl benim memleketi gördü..

çok sevimliler yaa artık eller ağızda ve dönebiliyorlar..tuttukları şeyi çekebiliyorlar..üzerine birşey örttüğümde hemen alıp ağzına götürüyor..

2 çocuk malum işgüç siteye fazla giremiyorum zaten akşamları 6dan sonra eşim yapışıyo:KK43:( neyse aralarda geliyorum ama acayip bağımlılık yapıyo bi 5 dk bulsam hemen koşuyorum kk mayıs anneleri:)) bzaen kendimi suçlu hissediyorum hani çocuklarla ilgilenmiyomuşum gibi ama toplasam yarım saa bile pturamıyorum valla kızlar çok şekersiniz..aralarda görüşmek dileğiyle hoşçakalın şimdilik:))

Bende Ebru ..30 yaşındayım Ankara - Beypazarı doğumluyum ve şu an Ankarada yaşıyorum. 25 aylık evliyim ve oğlum 3.5 aylık Yunus Emre isminde bir oğlum ve hepinizin bildiği üzere tembel bir kocam var :) Avukatım ama evlendikten sonra kayınpederin "Ankara'da iş bulucam" vaadleri nedeniyle Beypazarı'ndaki ofisimi vergi kaydı açık kalmak kaydıyla boşalttım..Ama kayınpeder iş vaadlerini yerine getiremediğinden şu an sadece eniştemin davalarına bakıyorum ve yaklaşık iki yıldır işsiz gibi bişiyim..Eşimin ısrarlı davranışları nedeniyle çalışmak zorunda olduğumdan bari rahat bir işe gireyim diye hakimlik sınavlarına hazırlanıyorum (iki kez girdim birinde hamileliğimin başında diğerinde de sonunda yaşadığım sıkıntılar nedeniyle kazanamadım, şimdide oğlumla ilgilenmem gerektiğinden pek çalışamıyorum ve bi mucize olsun sınavı kazanayım diye dua ediyorum kaydirigubbakcemile3) Bu arada kocam yine küstü bana allam ya öldürcek bu adamın kaprisleri beni bigün kaydirigubbakcemile sanki evin erkeği benim kadını da o ..kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

meraba bende beypazarı doğumluyum yaşımız da aynı tanışıyor olabilir miyiz acaba..

be-be-be benim eşim de kastamonulu.gerçekten epey kastamonulu varmış.

hihoyyytselam ben meryem aslen antakya hataylıyım ama şuan alanyada oturuyorum 30 yaşındyım eşimin işi nedeniyle 18 aylık bir ogluşum var evlenmeden önce çalışıyodum alanyaya gelince branşımla ilgili bi iş önceleri bulamadım şimdide oglumla ilgilenmekten başımı zor kaşıyorum alnyadaki arkadaşlar görüşelim biaraa.s.

Ben yasemin,26 yaşındayım 4 aylık bir oğlum var.23 mayıslı bir mayıs annesiyim.Maalesef sezeryanlı bir mayıs annesi...

bende yeni anne adayıyım... bebeğimizin geleceği günü heyecenla bekliyoruz.. aynı zamnada 3 aylık evliyim...

X