Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
arkadaşlar merhaba, listede ismim yok ama hep takipteydim :)
adetime 2 gün var sabah test yaptım silik çizgi gördüm. hemen hastaneye koştum beta verdim değerim 60,70.
ocak ayında dış gebelik geçirmiştim, ameliyatla sol tüpüm alınmıştı. çok stresliyim inşallah herşey güzel olur. dua edin bana lütfen.
Merhaba hoşgeldin 🥰🌺

Artık listedesin 😉 çok ama çok Tebrik ederimmmm sağlıkla gelsin İnshaAllah 🥰🤲🏻

Kızlar akşam 11 de yaptım anında çıktı. Sizce kaç haftalık

Eklentiler

• IMG_20220601_003857.jpg
    IMG_20220601_003857.jpg
    129,2 KB · Görüntüleme: 45
Kizlar bu Heal point diye bi marka 2 sefer yaptim ikisindede böyle cizgi cikti ilk 5 dkka 🤷🏼‍♀️ Ama inanasim gelmiyo yine biliyosunuz arada pozitif cikma ozelligim var 😂😂 bat 6 haziran yarin itibariyle 5 gün kaliyo kizlar
Çizgiyi bende görüyorum canımm inşaAllah doğrudur😍 yarın sabah tekrardan denesene belki daha belirgin çıkar.
Ben de iki gündür predictor yapıyorum çok çok silik çizgi çıkıyo ama predictor test olunca pek güvenemedim😂

Kızlar herkese iyi geceler🙋🏻‍♀️ Hala regl olmadım çok ilginç. Leke geldi diye düşündüm günlük pede, normal ped taktım gelen giden yok afedersiniz hafif sarımsı akıntım olmuş kasık ağrım da geçti sanki regl oluyomuşum gibi rahatlama var kasıklarda anlamadım valla bi sıkıntı mı var acaba? Bebek yok testler negatif, bugün yarın olmam lazım beklemedeyim. Güncel bilgilendirme😅

Çizgiyi bende görüyorum canımm inşaAllah doğrudur😍 yarın sabah tekrardan denesene belki daha belirgin çıkar.
Ben de iki gündür predictor yapıyorum çok çok silik çizgi çıkıyo ama predictor test olunca pek güvenemedim😂
Laboquik yaptim bugun sabah ilk idrarla yine bisey cikmadi sanirim yok 🤷🏼‍♀️ Testin markasından pek kullanan olmamis o yuzden guvenirligini bilemiyorum 😔

Laboquik yaptim bugun sabah ilk idrarla yine bisey cikmadi sanirim yok 🤷🏼‍♀️ Testin markasından pek kullanan olmamis o yuzden guvenirligini bilemiyorum 😔
Adetine daha vakit vardı o yüzden kaset testte çıkmaz bence. Adet tarihine kadar bekle bakalım ayrıca o test markasını ben de ilk kez gördüm😄 belki doğru çıkarmıştır belli olmaz

Adetine daha vakit vardı o yüzden kaset testte çıkmaz bence. Adet tarihine kadar bekle bakalım ayrıca o test markasını ben de ilk kez gördüm😄 belki doğru çıkarmıştır belli olmaz
İlk yaptim onu dün baslrdan kirmizi cikardi ortasi golge cikardi ama aninda cikti. Sonra tekrar aldim daha belirgin cikti.. sabah idrari artik gitti 😅 ama idrara sıkışık bi ara tekrarmı yapsam,eşim gördü kirmizilik var diyor cizgide. Yani aklim karisti anlatamam bide üzülüyorum testlere verdigim paraya 😅 yani yemeye içmeye versem üzülmem 😅

İlk yaptim onu dün baslrdan kirmizi cikardi ortasi golge cikardi ama aninda cikti. Sonra tekrar aldim daha belirgin cikti.. sabah idrari artik gitti 😅 ama idrara sıkışık bi ara tekrarmı yapsam,eşim gördü kirmizilik var diyor cizgide. Yani aklim karisti anlatamam bide üzülüyorum testlere verdigim paraya 😅 yani yemeye içmeye versem üzülmem 😅
Ahh ben de çok üzülüyorum dün ben de erken gebelik yaptım 50₺ verdim😒predictor vardı sadece aldım mecbur😄 şunlara verdiğimiz paraya yazık gerçekten ama tutamıyoruz işte kendimizi. Bence yapıcaksan bugun gün için de yapma yarın sabah ilk idrarla yap ki daha garanti olsun. Paramızı testlerle yiyelim🤣

yok yapmıcam 🤣 yarın adet olma günüm bakalım olmazsam hafta sonuna doğru yaparım test ama bir yandan da daynamıyorum şeytan iş çıkışı al bir test yap diyor ama negatif görmek istemiyorum şuan 😬😬😬 aynen haberleşelim çok heyecanlıyım 😂😂😂😂
Hhahaha sorma benimde cuma ve pazar günü arasında adet olmam lazım olmazsam pazartesi kimse tutamaz bu kızı :KK70:

X