Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
MashaAllah canım İnshaAllah güzel güzel tutunur bebişin sana . Yorma kendini bu aralar..

Kan verdin mi peki ?
İnşallah canım amin daha gece yaptım testi canım su ara festivalimiz var sonrası gideceğim doktorada.onuda emindim artık çok belirtim vardı erken gebelik yaptım 🤗rabbim isteyen herkese nasip etsin

Yok kuzum bu ilaçları iğneleri yaptığım sürece regl olmam zaten.. vucutu kandırıyoruz hamileymişim gibi 😅
Heeee aanladiiim kusura bakma kuzum hiç bir bilgim yok tüp bebekle alakalı..

İnshaAllah kan da pozitif çıkar hadi İnshaAllah yani şimdi çıkmazsa sonradan çıkma ihtimali yok mu

Günaydınnnnnn dostlar 29 günden 29 Mayıs dan selamlar 😂😂 henüz adet olmayanlar ✌🏻 Gününü sayanlar batını bekleyenler selam olsun 😍
Belirti fena halde gaz ve göğüsler de acı
Adet belirtisi de yok 😅

Canım beybiler, benim yarın test günüm ama bugün tabiki de bir idrar testi patlattım.. veee negatifff 😅😅 bembeyaz yaa öyle böyle değil 😆
@sumuhallebisi @Random3 My_Moonlight06 My_Moonlight06 M Mrs Electrical Engineer S sultansultan90 @miresl @Papatyamveben-Mavi
Günaydın canım bende şimdi sana yazmak için teli elime aldım ve yazdığını gördüm. Bunda da vardır bir hayır kuzucum içini ferah tut lütfen.. inşallah test yalnistir yaaaa ne diyeceğimi bilemedim şimdi

Kızlar çatlatma iğnesi 4 .günüm belim çok ağrıyor ya acaba yumurta çatlamadi diye mi geçmiyor kasık ağrıları da hafif hafif gelip gidiyor

X