Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa gıcık çatlatma beni bak sende hadi aynı anda hamiş olucaz ve aynı topiklerde gezecez anneler olarak
Ben regl olmazsam haftaya cuma 3 haziranda falan yapcam kuzum merak etme😂 çok kimyasal geçirdim ya ondan korkuyorum

Ben regl olmazsam haftaya cuma 3 haziranda falan yapcam kuzum merak etme😂 çok kimyasal geçirdim ya ondan korkuyorum
Korkuuorum deme sirasi sende mi kız valla bugün hamislik tadı çıkarıyorum ayağıma yastık koydurdum eşime nazlandim çok çekecek bu sefer belim ağrıyor diye diye 😅😅ilk kızımda hiç yapmamistim

Ayy allah da bildirmesin canım 😁😁 valla reglin 2.günü gidiyorsun bakıyorlar kaç yumurtan var, yumurtalarının hepsini büyütüyorlar hormon iğneleriyle.. sonra alttan hepsini topluyorlar 😅 Babadan da sperm alıp laboratuarda döllüyorlar her birini.. laboratuarda takibe başlıyorlar gelişimlerine göre en iyilerini 3. 5. gün ya aynı ay yada 2 ay sonra anneye alttan tekrar geri koyuyorlar.. sonra yine hormonlar ilaçlar derken 10gün sonra test yapıyorsun. Embriyo rahime tutunursa ne alaaa hoop hamilesin👻
Ben taze transfer oldum yani aynı ay transferim oldu.. 2 tane de embriyo koydular.. 7-8 güne de belli olacak inşallah 🥰
Nasııı topluyolar kız operasyonla mı kesiyolarmı nasıl oluyo o yumurtaları nasıl çıkarıyorlar kuzum ben inanıyorum seninkiler olucak 🫶🫶🙏

Nasııı topluyolar kız operasyonla mı kesiyolarmı nasıl oluyo o yumurtaları nasıl çıkarıyorlar kuzum ben inanıyorum seninkiler olucak 🫶🫶🙏
Yok canım alttan hüp diye çekiyorlar 😁😁 15dkda ama yine de kısa bi narkoz veriyorlar hemencik uyanıyorsun.. anlatması garip ama zor değil canım.. sanırım hiç birisi doğum kadar zor olamaz o yüzden sorun yok 🤣
İnşallah inancın doğru çıkar canım.. senin de bu ayın son olsun inşallah 😻

Yok canım alttan hüp diye çekiyorlar 😁😁 15dkda ama yine de kısa bi narkoz veriyorlar hemencik uyanıyorsun.. anlatması garip ama zor değil canım.. sanırım hiç birisi doğum kadar zor olamaz o yüzden sorun yok 🤣
İnşallah inancın doğru çıkar canım.. senin de bu ayın son olsun inşallah 😻
Amin canım benim vallahi hepimiz yorulduk artık burda hepimiz kaç aydır konusuyoruz ediyoruz paylasıyoruz herşeyimizi umarım bu ay hepimiz için son olsun

X