Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Geçmiş olsun canım ❤ Türk kahvesini içemiyorum ne yapsam sevemedim kokusu aşırı ağır geliyo neden bilmiyorum ama türk kahvesi sarımsak kokusu alınca bağırsaklarım patlıycak kadar şişlik yapıyo ne biçim bağırsaklarım var kendimi bildim bileli aşırı stres yapınca hep midem ağrırdı bi kaç kez ağrı kesici içincede en son mide kanaması geçirdim bi süre sonra endoskopi oldum canım kronik gastrit çıktı ülser bakteri ne ararsan var bi süre bişey yemezsem azda olsa hemen midem ve bağırsak birleşim yeri alev aliyo gibi yanıyo o yüzden çok ağrı kesici içemem

Yaa ciddimsn ay cok sevindim belirtilerin nasıldı geri baştan anlat yaaa lütfen bide beta kaç çıkacak haber et hayırlı olsun yaaaa
Canım bu mesajını yeni gördüm. Herşeyi güzelce yazıp anlatacağım kk benim için çok değerli buradaki kendilerini tanımadığım ama aklıma yatan en iyi tecrübelerini okuduğum kadınlar sayesinde hemen sonuç aldım
1 saat önce çıktı değerim 3933.

Rabbim artık bir ay dahi bekletmesin inşallah hayırlı olanı en kısa zamanda versin canım sen en azından hamile kalabiliyorsun. Rabbim inşallah bu sefer sağlıklı şekilde kucağına alacağın günleri de gösterir. Bende 2.5 3 sene olacak artık ama hiç gebelik oluşmadı prolaktin bende de yükseliyor ya anlamıyorum nasıl oluyor. Allahtan ilaç kullanınca düşünüyor.
Zaten o zehir vücuda girdi mi durduramiyoruz hormonlarimiz çocuk çocuk diye bağırıyor
Kız vallahi öyle ya bu ay yumurta takibi yapmadım o yüzden gün aşırı devam edicem. Kocam yorgunum dedi gitti yattı sanıyor ki rahat bırakıcam bir iki saat uyusun bende o sıra az ders çalışıcam sonra uykusunu açıp almam gerekeni alıcam ondan. Napalım analık bunu gerektirir işte feraset işte fedakarlık

CNm Allahtn hamile kalmossin deme belkide hiç kalmasaydm dha iiydi iki kayıp yaşayacağıma hiç yaşamamak belkide iidir bende ilk birbucuk sene kalamamissin öle dusunuordm ahh bı kalablsem die ama mesele o deilmis anladm. Aminn Rabbim hepimize tez vakitte sağlıkla nasip etsin inşallah Rabbim bekletmesn aratmasın. Prolaktine gelince sürekli yukseliorsa hep takip ettir en çoğu iki ayda bir cnku bnm Dr um kalana kdr kullancn dedi bıraktığında tekrr yukseldogi için hamilelk için önemli dedi. Clife macunu ck tavsiye edenler oldu birde iki günde bir iliski mtlaka olmalı bn en son ovulasyonda hamilelk yakalamistm meğer geç yumrtluormusum bir yıl erkenden braktm hep değerlendirmeyi Rabbim ol der inşallah hepimize aminnnn

Haklı olabilirsin canım ben o tarafını düşünmemiştim kayıp yaşamak da aşırı zor psikolojik olarak yıpratıcı bir süreçtir. Prolaktini evet düzenli olarak baktırıyorum bu ay gitmedim tek rahat bıraktım kendimi ilaç falan kullanmıyorum sadece gün aşırı devam edicem bata 3 4 gün kalana kadar. Pko olunca geç yumurtlama oluyormuş. Ya ben adet bitiminden sonraki adete kadar hiç aksatmadan gün aşırı değerlendirdiğimiz ayları biliyorum o zaman bile olmadı. Demekki olmaması gerekiyor. Zamanı var. Rabbimin planı var o en hayırlısını vereceği zamanı bilir. Bize sabırla inançla beklemek düşüyor

Maalesef regl oldum zor günler geçirdim ve beklenmeyen o gün yine geldi. Herkesin hakkında hayırlısı güzel haberlerle dolsun taşsın inşallah buralar

Herkesin derdi kendine büyük tbi CNm hepsi ayrı ayrı zor Eabbim sonuca eristirsin inşallah hayırlısıyla. Yani pcosta ii kilo vermek şart ayrıca FSH lh dengesi önemli pro zaten takip ettirion diğer degerlerinizde sorn yoktur inşallah evet yumrtlama geç oluor adet günün kesin bellimi yoksa aylarca olmadığın olurmu

Kızlar selam bat 18 mayıs
Bugün 2 idrar testi biri erken gebelik diğeri normal kaset testi pozitif görünce hastaneye gidip kan testi verdim beta 366,94 çıktı.
Ekliyorum rica edip inceleyip süreç hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi

Eklentiler

• 4A5FDF71-9649-46B1-AFEE-A6446BC49B35.jpeg
    74,7 KB · Görüntüleme: 46
  • C0F13444-CD42-4BC2-BFA2-6CC07D057E78.jpeg
    87,7 KB · Görüntüleme: 44
  • 15A5A931-9FF1-4F40-AE8C-4C3B74362378.jpeg
    336,6 KB · Görüntüleme: 40
İnşallah bebiş getirir kuzum ❤ stres beklenti içine giriyo insan o yüzden kafasının rahat olması lazım insanın elinden geleni yapcan serbest bırakcan gerisi Allahın takdiri ay önceden ne güzel yapmışım bunu şimdi kafam sürekli dolu ama bu ay da gebe değilsem daha da beklemiycem bu stres bana 2 sene daha yeter 1 ayda yaşlandım yeminle

CNm öncelikle tebrikler 48 saat sonra tekrr aynı hastanede tekrr kan verin iki katı artarsa bu iyiye işaret ozaman yaklaşık 740 civarı olursunuz sonra beklemeye geçin hemende gideblrsiniz ilk folik asit flan vercek ama kese gözükmez kese için değer en az 2000 olsunki ozmn görülür onuda ikigunde bir iki kat artıyor şeklinde hesolayip öle gideblrsiniz

Çok teşekkür ederim pazartesi akşamı tekrar gideceğim kan vermek için eğer sonuç iyi çıkar ise bu sefer doktora randevu alıp gideceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…