Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tsh değeri normal ancak antitpo değeri yüksek olduğunda hekim hasimato hastalığı açısından değerlendirir. İlaçla kontrol altına alınabilecek bir durum bu. Gebe kalmanıza engel olmaz. Arkadaşı imın gebeliğe bağlı yükseliyordu. Düştükten sonra değer normal olup tekrar gebe kaldığında yükseliyordu (vücut bebeğin varlığında ekstra savunma hücresi üretiyordu). Takipte olduğu sürece sorun değil. Ama sürekl yüksek ise hasimato için tedavi olmanız gerekecektir. Umarım açıklayıcı olmuştur :) Hemşireyim bu arada

İkiz gibi geldi bana kardeşimin de aşırı sıçrama vardı değerlerde sonra ikiz çıktı Hayırlısı olsun şimdiden
Bilemiyorum gen olarak bakarsam eşimin teyzesinde bir ikiz var benim teyzemde de sadece bir ikiz var. Gerçi bu değer yükselmeleri kadından kadına değişiyormuş. Çok yüksek değerlerde tek olabiliyormuş

Teşekkür ederim içimi rahatlattiniz normal değer aralığının o kadar üstünde olunca ben çok korktum moralim bozuldu baya ağladım hatta. Allah razı olsun sizden

Beni listeden silebilirsin..maalesef dün regl oldum

Salma kuzucum niye salıyosun yapmamız gereken tek şey kafamıza takmamak iyi ol enerjini yüksek tut stres sıkıntı hayatın heryerinde ve hep var ama önemli olan uzaklaştıracak işler bulmak ❤❤
Aynen öyle yeni kararlarla geldim forumda sürekli “mfk yöntemini” okuyordum neymiş bu dedim bir araştırdım. ilk aşaması kafadan olumsuz, olmayacak düşüncesini atmak diyor aynen bu saatten sonra takmıyorum. Ovülasyon testi de almıyorum görev gibi gerçekten o da stres yapıyor bende sanırım. Bu ay da mfk deneyeceğim bakalım

Selam arkadaşlar yumrta gününden beri kasık agrilarm vrdi hala devam ediyor catlamadn sonra kasık ağrısı devam edermi acaba yoksa azıcık umitleneblrmiym :))

Bilemiyorum gen olarak bakarsam eşimin teyzesinde bir ikiz var benim teyzemde de sadece bir ikiz var. Gerçi bu değer yükselmeleri kadından kadına değişiyormuş. Çok yüksek değerlerde tek olabiliyormuş
CNm tebrikler zaten 5 haftalık yakında altıya gireceksin oyuzden değer normal gibi ama ikizde olma ihtimali var elbet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…