Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa kullanmıyım mı canım bende bir kadın doğum doktorunun videosunda gördüm 3 ay kullanıldıysa 1 ay ara verin diye ben içerken deneme yapmadım ilk depoladım:)) ama vücuttan atılıyormus sanırım.
İstersen bi değerlerine baktir canım doktora gideceksen. Çünkü bunun fazlasi da zarar ben 6 ay ara verdim
Ama doktorun en iyisini bilir elbette

Testi yeniden ata bilirmisiniz?bulamadim da ben

Ayy canım benim ne güzel seni görmek kız nasıl geçmiş zaman öyle maşallah erkek annesi olmak ayrıcalıktır hahaha. Sağlıkla büyüsün minnoş inşallah gerisi boş.. biz gördüğün gibi bıraktığın yerdeyiz, ay ay yuvarlanıp gidiyoruz işte

Reglin normal seyrinde mi oldu? Bu testlere güvenim kalmadı artık benim predictor bile bana çizgi çıkarttı ya hepten gitti yani. Hırs yaptıkça daha da içe çekiyor bu durum bizi bu ay rahatlamak istiyorum artık
Testler çok sinirbozucu,sizmiydiniz pahali gebelik testi aldiniz ve silik çizgi çıktı, resmen duygularimizla oynuyor testler

Reglin normal seyrinde mi oldu? Bu testlere güvenim kalmadı artık benim predictor bile bana çizgi çıkarttı ya hepten gitti yani. Hırs yaptıkça daha da içe çekiyor bu durum bizi bu ay rahatlamak istiyorum artık
Predictor ilk kez gecen ay almistim banada ayni sekilde ikinci cizgi cikarmisti cok sasirdim en pahalı test ve sonuc yaniltici

Yok ya kan veremedim daha dış karakoldayım eşim nöbette ne zaman verebilirim onu da bilmiyorum ama en kısa zamanda kan verip netleştiricem kafam karışıyor çok. Annem de üç ay reg gördü hamilelikte ondan bende olabilir mi acaba ya düştüm

İstersen bi değerlerine baktir canım doktora gideceksen. Çünkü bunun fazlasi da zarar ben 6 ay ara verdim
Ama doktorun en iyisini bilir elbette
Evet canım zararmış herseyim olduğu gibi gebelik öncesi 3 ay dendiği için 3 ay kullandım bıraktım. 3 ay sıkıntı olmaz sanırım değil mi? Allah korusun.

Evet canım zararmış herseyim olduğu gibi gebelik öncesi 3 ay dendiği için 3 ay kullandım bıraktım. 3 ay sıkıntı olmaz sanırım değil mi? Allah korusun.
Yok 3 ay kullaniliyor sonra ara veriliyor. Ben arayı 6 ay olarak biliyorum yanlış biliyor olabilirim belki benim aldığım doz fazladir ya da belki doktorum degerlerime göre bu yorumda bulunmustur o yüzden doktorun söylediği gibi yapman en iyisi canim

Bende zaten 25 mayısa aldım randevu dahiliye şayet olmazsam adet hem gebelik için kan testi hem değerlere bakar hayırlısıyla. İçimden bir his yok bebek diyor ama belki içimdedir şuan

Ooo güzel annemiz gelmiş nasıl geçiyor hamilelik? Neler hissediyorsun? Hazırlıklara başladın mı

Amin canım inşallah ❤❤ Sağlıkla kucağına al canım maşallah ❤❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…