Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hiç niyetim yok bebeğim bu ay da deneyip sonra memlekete gideceğim zaten. E bizim meslekten dolayı da tatil izin zamanlarına göre ayarlamak gerekiyor son kez denerim olmazsa kışa artık
Evet zamanida denk getirmen gerekiyor hayirlisi olsun artik bakalim belki bu ay guzel haber gelir

Kızlar ilişkiden 10 gün sonra testlerde çıkar mı hamilelik? adetime çok var daha adet bitimi ilişki oldu çünkü

Kuzum 5dk da çıktı diyorsun 🧐 zaman geçtikten sonrayı su tutmayı falan ciddiye alma bence ama eper ilk yaptığında çıktıysa bu geç döllenme olabilir belki de.. başka testin var mı en azından 2 günde bir tekrarla bari.. latu bebek varsa zarar vermesin sakın..
5 dk da çıkan aşırı silikdi eşimde gördü ama reglin ilk günde çıkandan da silikdi. Ondan dikkate almadım olsaydı koyulaşmış olurdu diye düşündüm attım testi sabah olunca böyle gördüm. Gözle daha net ve pembe renkli gözüküyor. Testim de kalmadı ya. Bende zarar vermesinden korkuyorum. Ama olsaydı da daha koyulaşırdı diye kullandım

Bebetime mı bu kuzum ben de de çıkardı böyle ama inşallah sende durumlar farklıdır
Evet bebe time zannettimmiyorum ya olsaydı daha koyu çıkmaz mıydı perşembe günü de silik çıktı sonra regl geldi aynı gün. Başka testim de yok. Kendi kendime letu da kullandım. Hiç yapmam dediğim şeyleri yapıyorum ya. Doktor kontrolü olmadan ilaç kullanmazdım ben bebe işleri beni çok değiştirdi 🤦🏼‍♀️

:KK68:Kızlarrrr napiyosunuz ,hep aklımdasınız ya, nerelerdesiniz diye buraya bakayım dedim, bir çoğu tanıdık rumuzlar:KK200: hepinizden güzel haberler bekliyorum.Olumsuz olanlar ümitsizliğe kapılmasın, bende bir zamanlar hissettiklerinizi hissediyordum her ay yeni umutla başlıyordum. Bakın 13 haftalık olduk bile teyzeleri :emir_bebek: benim sıpa büyüyo. Daha cinsiyeti tam belli değil doktor sadece tahmini söyledi erkek diye..Burda isteyennnnnn tüm herkese Rabbim tez zamanda Bebiş versin sağlıkla inşallah :dua::dua:

Test yaptin mi kuzu
Yok cnm normalde aslinda nisan adetimde femara ve gonalf kullnadim yumurtlama gununde2defa ilişki oldu sonra kızım hastanede yatınca bidhaa beraberlik filan olmaadi yani ihtimal pek yok bence o yüzden yapmiycma zaten antibiyotik içtim belki. O yüzden gecikti ya sonunu bekliycm

Evet bebe time zannettimmiyorum ya olsaydı daha koyu çıkmaz mıydı perşembe günü de silik çıktı sonra regl geldi aynı gün. Başka testim de yok. Kendi kendime letu da kullandım. Hiç yapmam dediğim şeyleri yapıyorum ya. Doktor kontrolü olmadan ilaç kullanmazdım ben bebe işleri beni çok değiştirdi 🤦🏼‍♀️
Reglin normal seyrinde mi oldu? Bu testlere güvenim kalmadı artık benim predictor bile bana çizgi çıkarttı ya hepten gitti yani. Hırs yaptıkça daha da içe çekiyor bu durum bizi bu ay rahatlamak istiyorum artık

X