Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Muhabbetin basini bilmiyorum ama adetten birgun once ovunun cok koyu ciktigini gordum. Kiminde gebelige kiminde ise regle isaret olabilir. Gebelik testi amaciyla kullanmayin diyorlar zaten. Bu ay muradina erersin insallah 🙏
Gebelik testi amaciyla hic kullanmadim ama gerckten dedigin gibi regl olacagim gün cok koyu çıkmıştı

Selam kızlar🖐
Ben çok karmaşık bir durumdayım ya bana bir yardım edin.
Geçen ay aşılama olmuştum 15. Gün çok silik bi çizgi gördüm atmıştım buraya da sonra ben o gün lekelenmem başladı akşamına regl geldi bayağı regl di yani. Ama regl süresince kasık batmaları göğüs ağrısı devam etti. Silik çizgiden dolayı da hep içimde şüphe vardı. Annem kardeşime hamileyken regl gördü 3 ay. Aradım sordum nasıldı leke gibi mi bildiğin kan mıydı diye bazen kan bazen leke gibi oluyordu dedi. Neyse ben yinede pek ihtimal vermedim böyle bişey olacağına. Reglin 4. Günü letu kullanmaya başladım kendi kendime🤦🏼‍♀️ iki doz aldıktan sonra aklımda şüphe kalmasın diye test yaptım dün akşam. 5 dk içinde yine çook silik bi çizgi vardı ve ben olsaydı baya koyu çıkardı diye dikkate almatım attım testi. Şimdi sağ göğsüm aşırı kaşınıyordu gittim testi aldım baya belirgin çizgi vardı sonra gittim suya tuttum çizgi hala duruyor. Kan testi vermeye gidemiyorum eşim nöbette bende dış karakoldayım.
Kızlar diğer gruba yazdım sizde bir bakın ya ne olacak benim bu halim. A ad000 R Random3 Venev Venev S sultansultan90 My_Moonlight06 My_Moonlight06

Eklentiler

• 20220517_114030.jpg
    20220517_114030.jpg
    113,2 KB · Görüntüleme: 56
  • 20220517_111558.jpg
    20220517_111558.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 57
Yarin bi kadin dogumdan sira alip test yaptirsana hormonlarina bakilsin
Hiç niyetim yok bebeğim bu ay da deneyip sonra memlekete gideceğim zaten. E bizim meslekten dolayı da tatil izin zamanlarına göre ayarlamak gerekiyor son kez denerim olmazsa kışa artık

X