Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1.parkur tamamlandı.. yarın haber alma heyecanı başlayacak.. bakalım neler olacak 🤗
Evet ya cok sukur, cok tebrik ediyorum sizi. Level level gitmek daha iyi. Bütüne bakinca urkuyor insan, parca parca ilerlemek daha iyi. Cmtsi icin randevu aldim ben de, simdiden yamuk cizmeye basladim. Bikac ay da yeni doktorla mi denesem diyorum 🤭 Doktorum ne derse onu tutacagim, giriyoruz bakalim o yola.

Teşekkürler. Ben her ay bı belirtiler uyduruyorum zaten 😂
Ama bu sefer bı farklıydı bata 3 4gun kala belim kasıklarım ve bacak aram çok agriyodu her ay oluyo diye önemsemedim battan birdun önce göğüs uclarimimin kenarlarının ciddi bı sekilde karardigini gördüğümde anladım zaten bişey olduğunu yani diğer aylara nazaran tek farklı belirtim goguslerimin kararmasiydi ama ağrılar hala devam ediyo birde sık idrara çıkıyordum ve geceleri gazım çok oluyordu
Göğüs kararması naisl yani belirti mi

Evet ya cok sukur, cok tebrik ediyorum sizi. Level level gitmek daha iyi. Bütüne bakinca urkuyor insan, parca parca ilerlemek daha iyi. Cmtsi icin randevu aldim ben de, simdiden yamuk cizmeye basladim. Bikac ay da yeni doktorla mi denesem diyorum 🤭 Doktorum ne derse onu tutacagim, giriyoruz bakalim o yola.
Doktor çok önemli canım.. iyi bir doktora güven ve kendini teslim et bence de 🤗 yamuk çizmek yoook dümdüz ileri 😁

Kızlar 28 günde bir oluyorum. Çarşamba tahlil verdim negatifti pazar olmam gerekiyordu olmadım. Ağrım da var olacak gibi kendimi hazırladım. Pek umudum yok ama test sonucundan kaynaklı

Kızlar bugün tahmini çatlamanin 4. Günü sabahtan beri sol kasıkta batma var neden oluyor acaba geçen ay böyle olmamıştı ama ilk ay olmuştu ilkinde zaten çizgi de görmüştüm 1 gün gecikmeli adet oldum kimyasal olabilir mi acaba diye düşünüyorum

X