Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben ilk defa etiketlendim. Beni silebilirsin canım birkaç defa yazdım kimse cevap vermiyor zaten. 2 li 3 lü sohbetler var yazdığım gibi kaldı. Ogünden sonra yazmadım zaten. Teşekkürler herşey için
Canım olur mu yazdığın gibi filan kalmadı
sürekli sohbet ettiğin kişiler oldu burda çoğunlukla karşılıklı konuşmuşsun cevab veren de olmuş . Bazen çok mesaj olunca arada kayanayabiliyor etiket yapmayınca göremiyor bazıları..
Kontrol ettim cevab vermeyen olmamış neden öyle dedin ki ?

Ben sadece listede olduğun için son durum ne diye sordum cunki adet günü geçmiş.. bir haber de alamadım senden ..

belirttim zaten bazılarını fazlaca etiketledim onu onlar için söylediim canım..

Doğrudur canım ben fazla etkileşim alamadığım için senide meşgul etmek istemedim onun için dedim. Gecikmeli adet oldum bu ay 10 mayısta. Bu ay ara vermeye karar verdim psikolojim bozulacak yoksa. KAfamdan atmaya çalışacağım biraz. Nasip olursa diğer ay devam ederim. Kendimi pek iyi hissetmiyorum

Aşk olsun olur mu öyle şey sen etiketle yada yaz, buraya destek olmaya ve almaya geliyoruz canım .

Anlıyorum seni çok inanki bende hissizleştim resmen hiç böyle düşünesim yok kafamı boşalttım.. ohh çok rahatım olursa olur diyorum ben elinden geleni yapicam gerisi takdir ama eskisi gibi not almaları ne hissettiğimi yazmalar araştırmalar yok bıktım

Ara vermek iyi gelir canım bence de bir dinlenirsin hem ..

Teşekkür ederim canım sürekli kendimi dinlemekten belirti aramaktan o kadar yoruldum ki. Şu vardı niye durdu, bu yoktu niye olmaya başladı diye diye girdiğim stres yüzünden olacağı varsada olmayacak. Bu ay diş problemim vardı onun için randevu aldım gidip geleyim diğer aya Allah büyük. Hala etkisindeyim şuan hala araştırmaya çalışıyorum kendimi kontrol etmem lazım inşallah başarırım. Şimdi de 2 aydır olmayan akıntım kafama takılmaya başladı. Normal de akıntım olur benim ama 2 aydır yok denecek kadar az. Ya aşırı su tüketmeye başladım ondan oldu yada psikolojik artık böyle düşünmektense ara vermeye karar verdim 1 ay.

Yok canım teste çok silik gördüm o yüzden gittim verdim ve adetime 5 gün vardi
Sabah buraya da yazdım ama dönen olmadı benim bat den 10 gün önce pembe bir leke geldi bir defa devamı gelmedi bundan şüphelenip bat den 8 gün önce kan testi verdim negatif halen daha adetime 5 gün var fakat aşırı kasık ağrım var adet olcakmışım gibi hala umut var mı sizce yani gelen leke içimde şüphe bırakıyor kan sonucuma rağmen

Benim verdiğim gün negatifken lekem geldi aha regl geliyor derken kesildi iki gün sonra tekrar verince yükseldi. İnşallah seninde oyle olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…