Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla benimde aynı. O kadar da güzel hissediyordum ki napalım zamanı değilmiş.
Evet yaa bu ay yumurtlama olmadi ozaman eee seffaf akıntılarim oldu okadar neydi madem o bir daha ki sefere seffaf akinti gelince inanmicam bir suru belirtim oldu akintinin yaninda ondan yumurtlamadan emindim ama yoktu demekki

Evet yaa bu ay yumurtlama olmadi ozaman eee seffaf akıntılarim oldu okadar neydi madem o bir daha ki sefere seffaf akinti gelince inanmicam bir suru belirtim oldu akintinin yaninda ondan yumurtlamadan emindim ama yoktu demekki
Neyse bakalım hayırlısı demekten başka bir şey kalmıyor. Ben artık umursamamaya çalışcam ya valla yoruldum

Ben ilk defa etiketlendim. Beni silebilirsin canım birkaç defa yazdım kimse cevap vermiyor zaten. 2 li 3 lü sohbetler var yazdığım gibi kaldı. Ogünden sonra yazmadım zaten. Teşekkürler herşey için

Selam kizlar mesajlarnizi okuyordum prolaktin sorunu olan hurma ve havuc süt ürünleri cikolata vs tüketmesin prolaktininiz yükselir buda gebelige engel oluyor dostinex kullanan varsa düzenli kan versin prolaktin düşünce birakin ilaci ve şansinizi deneyin bazi doktorlar korunun diyo yada bisey demiyolar onun icin en iyisi birakmaya yakin yada birakinca denemek

Keske bende yine test filan yapma heycanini yaşasaydim ama şuan eşim başka hastaligindan ötürü hastanede yatiyor bu ay bi ara verdik agir ameliyatlar geciriyo.. bi dualarinizi aliriz ama ❤ bundan ders cikardim bebek icin aglamicam hayat kisa aglamaya degmiyor 3 yil agladim yeterli bence bazi seylerin vakti var demek. Sizlerde caninizi skmayin cok üstüne durunca olmuyor iste ... kendinize iyi bakin❤

Kızlar bir sorum olacak benim adet başlamadan önce kahverengi lekelenmem olur birde kanamadan sonra kahverengi lekelenmeyle regl biter. Ama bu ay bu süre uzadı malesef stres mi ney bilmiyorum. Ben şimdiye kadar alttan muayene olmadım ama ultrasonda falan baktı hiç pko falan da demedi. Gelecek ay rahim filmi cekilecem eğer ekstra farklı sorunlar varsa bunlar da ortaya çıkar mı mesela bu lekelenmelere sebep olan şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…