Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Test yapmanın tam sırası bence canım hemen git bir test al gel hadi

uçma o taraflarda kuzum, gel sen sakin sakin buralarda gez takviye soruyordun ya karar verdin mi? Yazayım mı sana liste
kuzum sadece meraklıyım yoksa Allah sukur korkmuyorum, morarsada agrısada ne yapalım sonucu guzel olsunda .
karar vermedım daha yaa, yazsana bana :) mayıs sonu gıtcem ınsallah konusmaya bakalım

kuzum sadece meraklıyım yoksa Allah sukur korkmuyorum, morarsada agrısada ne yapalım sonucu guzel olsunda .
karar vermedım daha yaa, yazsana bana :) mayıs sonu gıtcem ınsallah konusmaya bakalım
Yok korkmak değil de kötü deneyimler okudukça insan olur olmaz etkileniyor..
Progeny f+dha ; bunda hem multi vitamin mineral olan kapsüller hem de omega ve dha içeren kapsüller var. Yani bir taşla 3 kuş. Koenzim Q10, D vitamini damla, Selenyum.
Eşin için;
Promenk, Evicap fort, KoenzimQ10, Efa 1200 balık yağı ve D vitamini damla.

evet kötülerde ınsan etkılenıyor haklısın kuzu,
not alıyorum bunları ben.. suan sadece d vıt.folık asıt ve omega kullanıyorum ben.
esımde antulus ve kecıboynuuz özü.

Kızlar bu arada türk kahvesi günde kaç fincan içiyorsunuz ? Ben dikkat etmeye calısıyorum normalde çok içerim ama 2 fincana indirdim. Allah korusun bebek varsa zarar vermesin insallah.

Sağol canisimmmm çok şükür iymmm yasaktı giremedim biliyorsun mesajlarada bakamadım yoğunluktan.. sen ne yaptın kuzumm
Ben yumurta büyütüyorum sepet sepet ptesi toplayacaklar büyük ihtimal, ctesi de transfer sonra gözüm seyirdi kulağım kaşındı diye belirtilerle sizi darlıcam, planım bu sen ne durumdasın peki, hemencik özet geç yasak elmam???

tamam kusum vercem, e vıtamını alıyım ben bırde kan tahlınınde e vtamını ne dıye cıkıyor kı kan verdı ama bılmıyorum.
kecıboynuzu bnde arada yıyorum.
Kanda ne çıkıyor bilmiyorum, bakılmıyor bile olabilir.. sperm kalitesi için çok etkiliymiş, fazlasından zarar gelmez içsin ne kadar içerse kârdır bizimki hala ofluyor içerken dedim son 3 gün dayan yani bu kadarcık şeye

Kızlar bu arada türk kahvesi günde kaç fincan içiyorsunuz ? Ben dikkat etmeye calısıyorum normalde çok içerim ama 2 fincana indirdim. Allah korusun bebek varsa zarar vermesin insallah.
Ben kahveyi tamamen kestim bu ay çay da çok açık. Bitki çayı hiç. Olabildiğince 0’a indirmek en iyisi bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…