Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba herkese 🌸 Bende bu ay çalışmalara başladım Allahın izniyle 🥰 Şubat ayından beri folik asit kullandım 3 ay ve bu ay bıraktım fazla içmemek adına. İlk folik asiti depolayıp sonra denemeye başladım. Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın sağlıklı hayırlı evlatlar versin inşallah isteyen herkese amin 🤲🏻 🫶🏻
Merhaba hoşgeldin 🥰🌺

Yeni cevab verebiliyorum günlerdir burada değildim.. Aminn İnshaAllah güzel haberi alırız ..

Listeye eklemem için son adet tarihini ve beklediğin adet tarihini bir de ne zamandır bebiş istiyorsun bildirir misin ?☺️

Merhaba hoşgeldin 🥰🌺

Yeni cevab verebiliyorum günlerdir burada değildim.. Aminn İnshaAllah güzel haberi alırız ..

Listeye eklemem için son adet tarihini ve beklediğin adet tarihini bir de ne zamandır bebiş istiyorsun bildirir misin ?☺️
Merhaba hoşbuldum ❤️
24 Nisan’da en son adet oldum. Yanlış anlamadım insallah:) adetin ilk günü yani.
22 Mayıs’ta beklediğim adet tarihi.
Bebişi ilk bu ay denemeye başladık Allahın izniyle 🤲🏻🥰
Amin insallah…

Evet bebeğim öğretmenim
Süpeerr bende okul öncesi öğretmeniyim ama doğu görevim ciktiktan sonra biraktim Bitlis e cikmisti coook uzakk 😅 uzun zamandir calismiyorum buradada özel egitim kurumlarina girmek istemedim 2 cocukta üst üste biliyosun.. bakacak kimsem olmadigi icin biraktim ama pişman değilim 😃

Eki Görüntüle 3064717
Ben bu çay sayesinde hamile kaldığımi düşünüyorum tabi önce veren Rabbim
Böyle bir problemler varsa tavsiye ederim yani hormonlari da düzeltiyor ve prolaktin yüksekliğini düşürüyor.. 2 ay polip için tedavi oldum mümkün değil hamile kalamazsin dediler illa ameliyat 1cmdi bende istemedim ameliyat felan masajlar yaptım öyle kuculdu gitti 7 ay ilaç kullandım klomen ve dupbaston hiç bir işe yaramadı adetlerimi geciktirdi daha da kötü yaptı beni sanki hepsini bıraktım adetin 1 gün başlayıp 15 gün çay içtim tabi yumurtlama gördüğün an bırakıyorsunuz 10 ay sonunda oldu.. Sizede fikir olsun istedim tabi kullanmadan önce iyice araştırın isterseniz. 🥰🤗 Allah'ım isteyen hepinize nasip etsin en kısa zamanda hayırlısıyla bunu gönülden söylüyorum beklemek çok yıpratıyor insanı. Çok kafaya takmayın diyecem o da olmuyor tabi sadece ilişkiye girerken bebek için girmeyin esinizle ayakları havaya dikmekle olmuyor çok diktim ayaklarımı havaya olmadı 😂😂 bu ay hiç 5 dakika yatıp sonra kalkıp duşumu aldım hemen ilişkiden sonra😂😂 Yani demem o ki umudunuzu hiç kaybetmeyiniz Rabbimin bildiği hayırlı zamanı vardır. 🙏 Oyy çok uzun oldu kız 😂😂
Aktardan mı temin ettiniz? Kullanım miktarınız ne kadardı biraz detaylandırabilir misiniz ?

Aktardan mı temin ettiniz? Kullanım miktarınız ne kadardı biraz detaylandırabilir misiniz ?
Evet canım aktarda temin ettim adetin 1 gün başladım sabah akşam 1 bardak sıcak su bir tatlı kaşığı otu koyup 7 dk demledim.. sonra suzdum içine bir tatlı kaşığı hakiki bal koyup karıştırdım içtim. Adet bittiğinde de hergun 1 bardak içtim ta ki yumurtlamayı görene kadar. 🤗🤗 esimede 3 kere felanda icirttim sakinleştirir seni diye yoksa hayata içmez ve inanmaz böyle şeyleri 😂😂

X