Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzucum kist boyutuna tekrar baktırdın mı? 3.5 cm civarıydı sanırım senin
Benimde 7 küsürdü 3 küsüre düştü mayıs regliyle.Mutlaka baktır kistin büyüyor olabilir
Yok kuzum ya doktor bu kist büyümez vücut atar diye net konuştu o yüzden ondab mı demiyorum 10 gündür hiç sesi yoktu zaten. Bugün bi ağrı yaptı

Ayyy yoksa kötü bir şey mi varki. Sen öyle diyince bilemedim bak şimdi. 🥺🥺🥺🥺🥺
Panik yapma, internetten baktım şöyle diyor ama ne kadar doğru bilemeyiz. Yumurtlama ve kasık ağrısını aynı algılıyor.

Eklentiler

• Screenshot_20210530-201607_Chrome.jpg
    Screenshot_20210530-201607_Chrome.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 55
Kızlar bugün ovülasyon testim pik yaptı dün akşam değerlendirmiştik bu akşam değerlendirmemeyi düşünüyorum dün aşırı olsun diye pik olup sonra silikleşince çatlamış oluyor dimi çok kafam karışıyor bu testlerde Bi yardım edin 🙏😍

Kızlar bugün ovülasyon testim pik yaptı dün akşam değerlendirmiştik bu akşam değerlendirmemeyi düşünüyorum dün aşırı olsun diye pik olup sonra silikleşince çatlamış oluyor dimi çok kafam karışıyor bu testlerde Bi yardım edin 🙏😍
Cnm testleri atar mısın bakalım bizde silikleşince çatlama oluyor

Atayım canım bende hep yapıyorum ama son 2 aydır ovitrelle iğne kullandığım için yapmadım sorayım dedim tekrar ikisininde bugün yaptım üstteki saat 14.00 te alttaki saat 20.30 da diğeri biri beklediği için daha da kırmızı olmuş

Eklentiler

• IMG_20210530_210331.jpg
    IMG_20210530_210331.jpg
    87,5 KB · Görüntüleme: 45
Atayım canım bende hep yapıyorum ama son 2 aydır ovitrelle iğne kullandığım için yapmadım sorayım dedim tekrar ikisininde bugün yaptım üstteki saat 14.00 te alttaki saat 20.30 da diğeri biri beklediği için daha da kırmızı olmuş
Pik canım bu yarın değerlendir bnce dün değerlendirdiysen

Cnm yumurtlama olmuş ve çatlamoş kesinlikle değerlendir

Canim benim bu gün Dr kontrolüm vardı kese düzensiz dedi çokta düzensiz değil yani dağınık değil ama ucu yukariüçgen gibi yada ben mi öyle görmek istediğim için görüyorum senin kesen nasıldı
Hayatim bi noktadan ibaretti daha sonra 9 haftalikken gittim zaten bebegide gorduk ama kesenin duzensiz olmasida ne demekmis anlamadm bir dahaki kontrolde daha netlesir hersey sakin kafana takip kendini yorma

Cnm yumurtlama olmuş ve çatlamoş kesinlikle değerlendir
Dün akşam değerlendirmiştik bu akşam olmasa sorun olur mu acaba gün aşırı olsa daha iyi olacak gibi çünkü şimdiye kadar hep hergün denedik olmadı

Canım ben bi çok doktorla konuştum hep gün aşırı önerdiler perhizle spermler daha hızlı oluyo
Evet canım inşallah kaçırmam ama dimi pik bugündü yarında çatlar heralde dün gecede değerlendirdik zaten

X