Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yahu bu yumurtalıklarım beni mahvediyor. Yumurtlamıyorsa ne diye ağrıyor 🥺🥺🥺🥺

Eklentiler

• IMG_20210530_173931.jpg
    IMG_20210530_173931.jpg
    114,1 KB · Görüntüleme: 52
Canım

Canım telefon garantiden yeni geldi daha sıkıntıdan patladım bende şimdi kaçıncı günün ben daha adet olmadım aşırı kasık ağrım ve bel ağrım var göğüslerime de el değmiyor batı bilmiyorum henüz progestanın ikinci kutusuna geldim bakalım be olacak
Ahhh sen yaa bizlerin halleri ne olacak.
Bende diyorm nerde benim Ankalinka Ankalinka 🌸

Sanki 18 inde de yumurtlama olmuş gibi canım bebek mi var yoksa
O zaman bana da öyle gelmişti canım. Hatta şey yazmışım akşam baktım. Çok erken yumurtladım bu ay sonuna dopru bi yumurta daha bekliyorum demişim. Hakkaten 2 gün önce yumurtladım. O günü de değerlendirdim bu günü de ama şuan ağrımasının nedenini anlayamıyorum işte. Kistten mi diyeceğim 10 gündür sesi yoktu bugün başladı.

Canım ilk zaman iki katı sonra belli bir rutini yok. Bi seviyeden sonra artmeyacak azalıp sabit kalacak. İyi yani. Olmasa emin ol vücudun tepki verir. Ağrı sancı kanama yapar
Çok şükür hiç bir sorunum yok sancım kanama vs gayet normal hatta kendini hamile gibi hissetmeyenlerdenim

Cnm suna bak sonunda delirecm. 29 mayis sabah pik gibiydi ama gun icinde hafif acildi yani tam pik gormeden sanki gitti. Yeterince buyumeden catlamis olabilir mi. İlk defa boyle oluyor da Yusra-61 Yusra-61
Bu konuda inan bende fikrim yok. Ama ilaç kullandın iyi gelişmiştir bence testte zaten pik bu ay ki öyle olblr 😉benim bazı aylar öyle olurdu.

O zaman bana da öyle gelmişti canım. Hatta şey yazmışım akşam baktım. Çok erken yumurtladım bu ay sonuna dopru bi yumurta daha bekliyorum demişim. Hakkaten 2 gün önce yumurtladım. O günü de değerlendirdim bu günü de ama şuan ağrımasının nedenini anlayamıyorum işte. Kistten mi diyeceğim 10 gündür sesi yoktu bugün başladı.
Bi de 2 si de tutarmış hadi inşallah bebekten sancı vardır canım

Hayırlısı olsun canım inşallah sağlıklı sıhhatli vicdanlı imanlı allah korkusu olan güzel huylu güzel yüzlü güzel kaderli bir çocuk olcaksa olsun inşallah 🥰🥰🥰

İsteklere bak 🤣🤣🤣 benim çocuğum olması da zor zanaat
Kesin bundan çok bekliyoruz biz bn de böyle dua ediyorum 😂😂😂tüm istekleri sıralayıp amin diyorum inşallah rabbim gönlüne göre versin canım

IMG_20210530_180637.jpg

Kizlar bu ovulasyon testinin saat 18:00 yaptım acaba akşama pik olur mu birde reglimin 10.gunu iki üç damla pembe leke gelmişti öğünden bugüne kadarda belim Kasiklarim ağrıyor neden acaba bilgisi olan varsa cevap verebilir mi ?

X