Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin canım inşallah ben sağlık ocağında kan tahlili yaptırdım sonuç çıkınca doktoru aradım Protestan başladı hemen düşük riskine karşı sana vermedi mi?

Hangi markaydı canım? Acaba bu yüzden mi 5 aydır kaçırıyorum yumurtlamayı çünkü teste göre ilerliyoruz çoğumuz
Laboquick marka canım benim. İlk gebeliğimde de onunla takip etmiştim. Olmuştu 6. Ayda da olsa bide ben geç yumurtluyorum sanıyordum o zaman erken yumurtladığımı öğrenmiştim.
Aslında olması gereken o işte ama tuhaf değil mi
Valla haklısın canım işte bende şaşırdım ama yumurtanın bazen 20mm olması yetmiyor galiba full pik için. Kişiden kişiye fark kaynaklı galiba.
Canım haklısın. Benim yine önceki yumurtlama takibinde ikinci yumurta var demişti. Adete doğru tekrar yapmıştım ovu tam pik görememiştim ki sonraki kontrolde de çatlamadan kiste dönüşmüş demişti o da yine lh ı yükseltiyor testler de çift görüyoruz belki ama çatlamayı mı kaçırdık filan derken kiste döneme ya da çatlamadan atılma gibi durumlarda olabiliyor.
Strese girmeyelim diye her defasında kendimizi telkin etsekte beceremiyoruz galiba

Kuzum hsg hariç bahsettiğin her şeyi yaptırdık biz özel hastanede 1700 e yakın tuttu daha öncesinde de smear testi vermiştim onuda sayarsak 2000 tl aşağı yukarı

Hadi yap bize de söyle sonucu ben henüz test aşamasında geçemedim adetin 4.günündeyim ama testere dişli içiyorum ve yumurtlama masajı yapıyorum. Bakalım yumurtlamam erken gerçekleşecek mi
Kuzum adetin biter bitmez başla bence bikaç gün bekleme hiç

Nouvvv yumurtlama değilmiş. Sağ yumurtalığım ağrıyor ama 4 - 5 saattir yoğun şekilde. Anlamadıııımmmm

Eklentiler

• IMG_20210530_172925.jpg
    62,1 KB · Görüntüleme: 43
Kizlar Çarşamba 3989 bu gün yani 4 gün sonra 10.600 cikti eşim hesapladi %62 yükselmiş iyi mi sizce
Canım ilk zaman iki katı sonra belli bir rutini yok. Bi seviyeden sonra artmeyacak azalıp sabit kalacak. İyi yani. Olmasa emin ol vücudun tepki verir. Ağrı sancı kanama yapar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…