Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım sen yine testlere güvenme ben yine iki günde bir ilişki yapmaya devam ediyorum
Cnm sen 2 günde bir değerlendir yine ben artık öyle yapıyorum testlerde yanıltabilir bizi senin durumun farklı dediğin gibi sen yine değerlendir cnm
Doğru diyorsunuz en güzeli 2 güne bi değerlendirip kafayı rahat tutmak güven yok testlere

Ben adetin ertesi günü yapmaya başladım koyu çıktı benimde kafam çok karıştı kızlar normal dedi. Pik görene kadar yap sen
Canım ilaç felan kullandıysan ondan olablr ben genelde 14 ve 18. Günler arasında görüyorum piki ama ilaç kullanmama rağmen bu kadar geç pik olcak olması şaşırttı beni bi kaç gün daha devam edip bırakcam önümüzdeki ay bakarım artık

Kızlar üstteki düne ait alttakini de bugün az önce yaptım. Pik yani yumurtlama devam ediyor gibi geldi bana sizce de öyle mi ?

Eklentiler

• 7E8D0D9D-5A31-4B89-A9B6-22CC7844F1DE.jpeg
    80,1 KB · Görüntüleme: 48
Canım sadece femara mı kullandın yoksa iğne de yaptı mı doktor
Canım yumurta sol da olunca yapmama gerek yok dedi hatta ilişki olmasın dış gebelik olablr dedi ama sağ da çok minik yumurta vardı o bu kadar büyümüş pike gidiyo olablr mi büyümez dedi çünkü kaybolur dedi kafam karıştı Bnde test yapıyorum bi umut büyür diye

Yok kuzum ilaç kullanmıyorum şuan merak ettiğim için yapmaya devam ediyorum ama senin durumunda ilginç çarşamba 20 mm olan bugüne kadar çoktan çatlardı sen değerlendir ama benim şimdiden teste güvenim gitti

Cnm suna bak sonunda delirecm. 29 mayis sabah pik gibiydi ama gun icinde hafif acildi yani tam pik gormeden sanki gitti. Yeterince buyumeden catlamis olabilir mi. İlk defa boyle oluyor da Yusra-61

Eklentiler

• 1622376416132.jpg
    101,1 KB · Görüntüleme: 39
Soldaki neden dış gebelik olabilir

Hayır canım testte çok silikti aksine ama doktor gösterdi ölçerken 20 mm di yumurta testte pik olması geRekirdi
Öyle olmayabilir canım. Ben geçen ay yumurta takibi doktorla yaptığımda da 20-21 mm yumurta var demişti ve ben evde test yapmıştım aynı gün benimde pik değildi hatta şaşırmıştım nasıl oluyor diye? Eşlenik gitmiyor gibi bende anlamadım valla?

Hangi markaydı canım? Acaba bu yüzden mi 5 aydır kaçırıyorum yumurtlamayı çünkü teste göre ilerliyoruz çoğumuz

Yazacağım süreçlerden geçen arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Özel hastanede,

1- yumurtlama takibi ve çatlatma sürecinde giden masraf 2- sperm testi ücreti 3- smear ücreti 4- hsg ücreti genel olarak nedir? Eşimle önümüzdeki ay detaylı kontrol için bütçemizi ayarlamaya çalışıyoruz da genel olarak bilgi verebilir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…