Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay ben hala olamadim . Cok canim skildi yarin randevum var ama ortada regli yok . Baktim persembeye kadar adamda randevu da yok . ne halt edecegimj bilemedim .

Bu testlere ne oldu böyle yumurtlama kadar koyu ama ince çizgi anlamayadım gitti
Kuzu başka bir marka ile de mi yapsan? Yine de değerlendir de günü.
Canım sperm sorunu varsa mutlaka doggy style deneyin. Sperm azlığında o öneriliyor
Sabah doggy mod o zaman
Zaten sperm sorunu olanlara özellikle sabah erken ilişki öneriliyor
Sabah daha güçlü olur belki bir ihtimal. Tüp bebek denemesi öncesi son umut
Canım anladığım kadarıyla pik .kaçıncı günün köyü çıktı benim bugün 10.gunum hala silik
Canım bugün 11. Gün. Dün de koyuydu ama bu kadar değildi. Bulursam eklerim.

Canım nasıl yapıyorsun peki ben bugün ve üç gündür 12 den sonra bişey yiyip içmiyorum ev çıkıyorum sonraki WC de yapıyorum 2 saat falan geçmiş oluyor

Cnm bu koyuluyu yakalamışken bırakma test yapmayı akşmda yap ben aynı testden akşmda yapıcam sabah akşam takip ediyorum bakalım
Ama benim durumum biraz farklı çarşamba günü 20 mm yumurta vardı çatlamadı mı başka yumurta yoktu bunu çözmeye çalışıyorum yine de 3 4 gün daha devam edeyim o zaman teste kuzum

Akşam başka bi markayla denicem yarında bu markayla tekrar yapcam kafam karıştı hani başka yumurta yoktu başka yumurta yoksa neden pike doğru gidiyo testler

Ama benim durumum biraz farklı çarşamba günü 20 mm yumurta vardı çatlamadı mı başka yumurta yoktu bunu çözmeye çalışıyorum yine de 3 4 gün daha devam edeyim o zaman teste kuzum
Cnm sen 2 günde bir değerlendir yine ben artık öyle yapıyorum testlerde yanıltabilir bizi senin durumun farklı dediğin gibi sen yine değerlendir cnm

Canım nasıl yapıyorsun peki ben bugün ve üç gündür 12 den sonra bişey yiyip içmiyorum ev çıkıyorum sonraki WC de yapıyorum 2 saat falan geçmiş oluyor
Bende sıvı alımını kestikten iki saat kadar sonra yapıyorum. Aynı saate denk getirmeye çalışarak. Erken yumurtlama oluyor benim bide. 26 gün döngüm. Dün bide akıntım artmıştı. Yumurtlamaya doğru hızla gidiyorum anladım yani, testle akıntı paralel gidiyor gibi.
Akşam başka bi markayla denicem yarında bu markayla tekrar yapcam kafam karıştı hani başka yumurta yoktu başka yumurta yoksa neden pike doğru gidiyo testler
20 mm ise çarşamba, bir iki güne çatlamış oluyor genelde. Bugün pazar yani silikleşmeye dönmesi gerekir gibi aslında? Sen değerlendirmeleri her ihtimale karşı ihmal etmede. Valla bu ovu test işi cidden hasta ediyor insanı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…