Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen ben o asamya gevmeyeckmism gibi hissediyorm. Ya adsm pesimi birakmiyor ki. Ovuvtestlerimi bile hemen yapip foto cekip atiyorm. Goremedim bugunku test nerde dio😁😁
Hahahha heyecanlı oda napsın 😀 az önce eşime dedim ki hamile olsam sana nasıl sürpriz yapmamı isterdin doğurana kadar söylemezsen büyük sürpriz olur diyo😂😀

Sonucu olsa dünden razıyım canım ben aşılama yapcak olsaydı tekrar alırdım hiç takmadan ama 5 6 ay sonra bakcaz ona artık
Ahh ahhh ben alırdım diyemiyorum çok kötü yapıyor ama yapacak birşey yok başa gelen çekiliyor. O aylar da geçer ama gönlüm sen oraya gelmeden hamiş olman 😍🤗

Sanrm boyle bir surpriz istemiyordur😁
İstemem yan cebime koy hesabı onun ki 😀 eve kargo geliyo sen aç diyorum içinde sürpriz mi var diyo bişi konuşmamız lazım diyorum hamilemisin diyo 😀 gerçi böyle planlar yapıyoruz ama o çift çizgiyi görünce sürpriz falan aklımıza gelir mi bilemiyorum 🙈

Canim benim bu gün Dr kontrolüm vardı kese düzensiz dedi çokta düzensiz değil yani dağınık değil ama ucu yukariüçgen gibi yada ben mi öyle görmek istediğim için görüyorum senin kesen nasıldı
İlk kontrolün müydü ben de pazartesi gideceğin sat 28 nisan erken mi olur acaba ilk kontrol için

İstemem yan cebime koy hesabı onun ki 😀 eve kargo geliyo sen aç diyorum içinde sürpriz mi var diyo bişi konuşmamız lazım diyorum hamilemisin diyo 😀 gerçi böyle planlar yapıyoruz ama o çift çizgiyi görünce sürpriz falan aklımıza gelir mi bilemiyorum 🙈
Allahm ya. Ama hep boyle kulak yolda bekleseler surpriz olmuyor ki. Yani gorevlerini yapip unutsnlar daha aaa

Kızlar hiç şey düşünüyor musunuz, birden çift çizgi gördünüz, ne yaparsınız eşinize naodl söylersiniz o an tepkiniz ne olur hiç böyle aklınıza geliyor mu 🤩
Aklımda eşim evlenme teklifi ederken sürpriz yumurtalara not yazmıştı kendisi hem gülmece hem duygusal orada bebeklerimiz olsun ama sen şu kadar istemezsen bu kadar olsun filan baya bir güzel yazı yazmıştı. Bende hamile kalırsam o notu okutacağım 😍😍😍 içine kendim not düşeceğim kat kat 😁😁en sonunda baba olmak çok yakışacak yazacağım. Şuan bile duygulandım 💗💗

İlk kontrolün müydü ben de pazartesi gideceğin sat 28 nisan erken mi olur acaba ilk kontrol için
Ben gittigime pişman oldum daha çok strese girdim bu önümüzdeki 1 hafta 10 gün nasıl gecicek bilmiyorum kalbim ağzımda gezicem tek iyi tarafı kan sulandırıcı iğne verdi kötü düşünme inşallah seninki sağlıklı ve sorunsuz geçer

X