Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hahahaaa aynen ya. Denemedigimiz suanki listemizde bu var ama litfen baska denemedigimiz seyleri denemek zorunda kalmayalim . 😁🥰 bununla zirvede birakalim .

İnşAllah amma nasip neyi denemek istemesek bizlere bulaşıyor yinede denediğimizde pişmanlık vermesin bizlere hayır versin neyi denersek 🌸🙏🏼

Benim bugun y ada yarin bazen 1 gun oynuyor ama yapmicam . Adet olucam cok eminim😁 2 aydir test bile almiyorum eve.😛
😊Hakkinda hayirlisi ne ise o olsun🤲🏻 Bnde öyle yapmiyim daha önce diye 1gün onceden aldim test malesef negatif cikti. Biraz daha gecikirse adetim ki hep gecikirim düzensizdir, bi test daha var onu yapcam nasip kismet 🤷‍♀️

Günaydın kizlar bu gün Dr randevum vardi kese alttan muayene ile göründü Dr kese düzensiz dusukte olabilir duzelebilirde dedi kanamalı alan varmış ama benim kanamam yok

Eklentiler

• 16222756215123516649675122752900.jpg
    16222756215123516649675122752900.jpg
    79,4 KB · Görüntüleme: 37
Günaydın kizlar bu gün Dr randevum vardi kese alttan muayene ile göründü Dr kese düzensiz dusukte olabilir duzelebilirde dedi kanamalı alan varmış ama benim kanamam yok
Canım inşallah sağlıklı bir şekilde ilerler. Doktor düzelebilir demiş, demek ki bu durumlar düzeltebiliyor. Takviye vs bişi verdi mi.?

Peki ne dedi doktor ne yapmak gerekiyormus? Bence dinlenmen gerek ani hareketler yapma. Ilk zamanlar herkeste boyle tehlikeler oluyor.

Kan sulandırıcı verdi canımı nereye aticagimi bilmiyorum eve sigamiyorm
Canım hiç böyle olma her kadının düşük tehlikesi vardır tutunacaksa tutunur Allah ne derse o olur.
Yani biz nereye atarsak atalım yırtınalım boş 🙏🏼
Dua edip Sebahat göster. Allah hiçbir şeyi sebepsiz vermez 😇inşllah güzelliğini yaşarsın 🙏🏼🙏🏼

bi arkadaşımda senin gibi di kesesi kan dolmuş kasiklari şiddetli ağrı oluşmuş ama sürekli yatti ilac kullandi ve iyi oldu içini ferah tut ve yat kalkma ayaklarin altına az yüksek tutacak bisey koy doktor anlatmıştır Rabbım acil sifa versin

Cnm klomen ben de cok erken yumrtalama yapti ya normalde 13 14. Gun yumrtalama oluyordu bugun 9. Gun pik oldu 🙄 kullanmasa miydim ya kist yapmaz insallh Yusra-61 Yusra-61

Eklentiler

• IMG_20210529_113518.jpg
    IMG_20210529_113518.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 29
Cnm klomen ben de cok erken yumrtalama yapti ya normalde 13 14. Gun yumrtalama oluyordu bugun 9. Gun pik oldu 🙄 kullanmasa miydim ya kist yapmaz insallh Yusra-61 Yusra-61
Klomenle erken gelişiyor kuzum normal takma kiste yaparsan atarsın yapışık kist değil ki seninki adetle gider ayrıca yapışık olanlar da adetle atıyor. 👍 Belki de iki kere yumurtlma göreceksin bilinmez ki 🤷sen başka çalılmalara. Birde kistler bazısında sürekli pik gosteriyordu 3 veya 4 gün ona dikkat et pik gördüğün günleri iki günde bir değerlendir pik olmasına takılma görünsün dursun. 👍

X