Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doğru tahmin etmişim canım lh testi yaptım kırmızıyı buldum sonunda. Değerlendireceğim kesinlikle.

Selizay Yusra-61 soruyordunuz hissettiniz mi nedir ya
Hadi bakalım canım hakkında hayırlısı olsun bana kalırsa bugünü degerlendir ve yarın sabah saatlerinide degerlendir Bnm doktorum bna bu sekilde oneriyor sonra gun asiri devam edin ins tutar ve mucizene kavursun bu ay

Kızlar bişi sorucam adetim dün bitti bugün ovü testi yaptım iki çizginin de bu kadar net olması normal mi ? Yusra-61 A R Y A Selizay Maviesra
Bende aynı testleri kullanıyorum cnm çok hassas diyorlar benimde adetten sonraki gün sendeki gibiydi ama ben yuzdelerime bakıyorum premom uygulama var ara ara yüksek cıksada daha tam piki göremedim sıvı alımını kesip kesinlikle 10.dakikada fotografını çek cnm

Kızlar bişi sorucam adetim dün bitti bugün ovü testi yaptım iki çizginin de bu kadar net olması normal mi ? Yusra-61 A R Y A Selizay Maviesra
Normal bazı testlerde böyle oluyor sonra öyle artış oluyor. Ama şu da adetine yakın yumrtlama olblrsin. Şöyle diyeyim kaç gün sürüyor adetin uzun mu sürüyor? Kaç günde bir oluyorsun?

2 saat sıvı almadım bakalım yarın nasıl olacak

Normal bazı testlerde böyle oluyor sonra öyle artış oluyor. Ama şu da adetine yakın yumrtlama olblrsin. Şöyle diyeyim kaç gün sürüyor adetin uzun mu sürüyor? Kaç günde bir oluyorsun?
28 günde bi oluyorum düzenlidir adetim 5-6 gün sürüyo takip edelim bakalım belki dediğin gibi bu ay erken oluyodur

28 günde bi oluyorum düzenlidir adetim 5-6 gün sürüyo takip edelim bakalım belki dediğin gibi bu ay erken oluyodur
Düzenli ise 14.gün pik olmalı ama hepimizin bir değil ondan dolayı devam yapmaya güzel testler inşallah yanılmayacaksın bulacaksın pik

Kizlar adet bittikten sonra bile hala adet belirtileri yaşayan var mı mesela göğüslerde hassasiyet , gerginlik , falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…