Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şu kuruma çizgisini bile göremedim daha hangi test bu Bnde alıp kuruma çizgisi göreyim barı😂
Açmadan önceki halini gönderiyorum. Çok dikkatli bakarsan kuruma çizgilerinin olduğu yerdeki gölgeleri görebilirsin. Tabi bu şekilde çıkmaması gerekiyor. Pembe şekilde koyuluk olacaak. Ben burda deney yapiyorum hergün. Hangi testler negatif demek, insalara yardımcı olmak amacım 😜

Eklentiler

• B2FC25B7-965E-43BB-8886-78B71404E004.jpeg
    B2FC25B7-965E-43BB-8886-78B71404E004.jpeg
    191,4 KB · Görüntüleme: 56
Açmadan önceki halini gönderiyorum. Çok dikkatli bakarsan kuruma çizgilerinin olduğu yerdeki gölgeleri görebilirsin. Tabi bu şekilde çıkmaması gerekiyor. Pembe şekilde koyuluk olacaak. Ben burda deney yapiyorum hergün. Hangi testler negatif demek, insalara yardımcı olmak amacım 😜
Ben bu ay test almadım eve regli beklyrm usulca böyle daha rahatmış en azından eee yine mi negatif demedim para da cebime kaldı 😂

Ben bu ay test almadım eve regli beklyrm usulca böyle daha rahatmış en azından eee yine mi negatif demedim para da cebime kaldı 😂
Ya bana eğlenceli geliyor ama bu testler zaten saçma özellikle adet öncesi yapmak. Sonuçta hamile değilsek regl olacağız yani eninde sonunda. Baktık 3-5 gün geçti gelen giden yok. O zaman yapmak mantıklı işte.

Ilkinde 6.gün kontrole gittiğimde 14milim yumurtam vardı. Bunda neden hiç gelişmedi bilmiyorum. Inşallah gelişirler geçte olsa
14 milim döllenme için yeterli mi peki? Bende adetin 5. Günü (adet ilk günden kesildi) doktora gittim, 14 milim yumurtan var dedi. ☺️

Kizlar ben sok kafam karisti bugun gittim doktora kontrole nobetci doktor vardi. Ben sizin doktordan daha comert baktim dedi ama 18.5 mm den 23 mm ye bir gunde firlamasi pek normal degil . 😂

Test ile kaç ay denemiştin canım
1 ay denedim canım ama çok iyi değerlendirmiştim o ayı , teste rağmen o ay olmamasına şaşırmıştım..😃 belki önyargılıyım bilmiyorum, belki testleri ben iyi yorumlayamadım..☺️

Ilk defa bu kadar sessizlestiniz kızlar, yok mu motivasyonu arttıracak önerileri olan. Geçen ay çok şey öğrendim bu ay farklı bir şey denicem yok😁

Kızlar soru, hamilelik belirtisi ile tansiyonun bir ilişkisi var mı sizce? Düşük tansiyon olması mesela bi belirti midir 🙄😄

Son 4 kızlar. Galiba yine geliyor gelmekte olan😒😒 ahanda yarım saattir karnım ağrıyor midem bi tuhaf. Regl ağrısı. Gögüs ağrısı hassasiyeti bişi yok ama belim karnım adet ağrısı gibi başladı. Of yaaaa😔 o erken gebelik testi niye pozitif çıktı vay arkadaş yine yanılttı beni galiba 🙄🙄
Senin adetin gelmedi sanırım. Test yaptın mı tekrardan? Bat ne zaman?

X