Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sence hamile olsak en erken testte ne zaman çıkar? Daha çok mu var 🤷‍♀️
Erken gebelikte bugün için erken ama 2 gün sonra çıkar bizim sonuç ama ben erken yapıp hayal kırıklığına ugramk istemiyorum. Bata 2 gün kala kaset yapıyorum zaten negatif çıkınca ertesi gün falan adet geliyo🤦‍♀️

Ahh ne diyim bizler bu kadar ister ve zorlarken olmuyorsa vardır bunda da hayır bak beni de görüyorsun kolay olacak şeyleri başaramadım bir türlü. 🤷Sağlık olsun yinede olacaksa nasipse olur bence artık bıraktım akışına gelişi güzel 😍sende takılma toplarla kendini elinde olan birşey değil bunlarda. 👍
Ya ben o kadr ugrasirken testidr kurudur hastanesidr derken boyle oluyor ya uzuluyorm illaki. Beynim yorldu. Bir sure ara vermeyi dusunuyorm zaten ogretmen oldgm icin bu aydan sonraki aylar artk sknti olur.

Erken gebelikte bugün için erken ama 2 gün sonra çıkar bizim sonuç ama ben erken yapıp hayal kırıklığına ugramk istemiyorum. Bata 2 gün kala kaset yapıyorum zaten negatif çıkınca ertesi gün falan adet geliyo🤦‍♀️
Ben test yapmayı heyecanlı buluyorum, o yüzden her firsatta yapiyorum ama ne kadar sürer bilmiyorum. Bu ikinci deneme henüz. Üçten sonra artık sinirlenmeye başlayabilirim 😣 gerçi spermlerin yavaş olması nedeniyle bu işin hiç kolay olmayacağını da düsünüyorum. Hiçbiri yumurtaya doğru ilerlemiyorsa nasıl döllensin 🤷‍♀️

Okulda sıfır alan öğrenciler gibiyiz canim resmen 🤣 dün kiz kardeşimin bebeği ultrosan da nasıl elleriyle oynuyo varya o kadar içim gittiki 2.5 aylık maşallah doktor elleri durmuyo bunun hic diyo nasıl özendim nasıl 😳😕 bizede nasip olsun inşallah
Allah sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin canım inşallah bizde tadarız o duyguları bizlere nasip olsun tez zamanda

Bende pikten sonra bırakıyorum çünkü 2 aydır zaten ilk gördüğüm pikten sonra 14.Gün adet oluyorum demekki ilk yumurtlama doğru ve 2.ye bi daha yumurtlamamisim anlıyorum
Benim 16. Gün regl gelmedi testte negatif acaba 2 yumurtlama oldumu bilmiyom ondan merak ettim canim

Ya ben o kadr ugrasirken testidr kurudur hastanesidr derken boyle oluyor ya uzuluyorm illaki. Beynim yorldu. Bir sure ara vermeyi dusunuyorm zaten ogretmen oldgm icin bu aydan sonraki aylar artk sknti olur.

Ben ilk zamanlar çok böyleydim ama şimdi istesem de olamıyorum olacak olan zaten oluyor 🤷adet olacaksak oluyoruz olamazsak bebek olur artık diliyorum 🌸hayırlısı canım benim. 🤗

Artı med diye kaset test baya güzelmiş tesadüf aldım mavi olanlardan herkes çok beğenmiş canim
Sen yine de bekle ne diyeyim. Kimisini okuyorum Adetten 10 gün önce öğreniyor, kimisi 1 hafta sonra. O kadar okul okudum, 35 yaşıma geldim. Şu gebelik işini hala çözemedim.

Sen yine de bekle ne diyeyim. Kimisini okuyorum Adetten 10 gün önce öğreniyor, kimisi 1 hafta sonra. O kadar okul okudum, 35 yaşıma geldim. Şu gebelik işini hala çözemedim.
Valla çıkınca çıkıyor başka bise bilmiyorum biz niye böyleyiz anlamıyorum vardır Allah'ın bir bildiği ne diyelim çok bekletip aramasın inşallah

Eklentiler

• 20210608_140838.jpg
    20210608_140838.jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 38
  • 20210608_140812.jpg
    20210608_140812.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 39
X