Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Burada oyalanırken zaman nasıl hızlı geçiyo bn bu ay bat beklemiyorum yabana kolay geliyo da olablr aşılamanın detaylarını bekliyorum canım senden
Tabiki sana özellikle anlatacağım İnşallah çıktığım bu yolda ellerim boş dönmem. Dönersem sağlık olsun herzman ama mutluyum buraya geldi olay. Hafta sonuna denk gelmedi birde

Silik bile çizgi görmek insana umut veriyor önümüzdeki aya kısmet canim insalah hamile haberlerin gelir
İnşallah kuzum ya biraz kafamı boşaltıcam yumurtlama dönemine kadar düzenli sporumu yapıcam 2 3 kilo vermeye çalışıcam kpss ye odaklanıcam biraz nasip değilmiş bu ay annelik duygusunu tatmak İnşallah hayırlı zamanda nasibim gelirbulur beni

Tabiki sana özellikle anlatacağım İnşallah çıktığım bu yolda ellerim boş dönmem. Dönersem sağlık olsun herzman ama mutluyum buraya geldi olay. Hafta sonuna denk gelmedi birde
Bnde senin aşılama ile dileğine kavuşacağına inanıyorum kuzum hergün dua edicem her aşamasında inşallah olur diye biz elimizden gelen herşeyi yapalım gerisi Allah’ın takdiri

Canım evlilik cüzdanı ne alanaymış ki anlamadım. Hsg filmi, eşinin sperm testi tamm mi
Rapor için mi bilmem ki öyle dedi bna burada herşey alıyorlar birtanesi bizi eski sistem dosya numarası ile muayne ederdi özel o dosyaya koyardı bilgilerimizi o dediklerin onlarda var hsg eş sperm testi sonucum

Rapor için mi bilmem ki öyle dedi bna burada herşey alıyorlar birtanesi bizi eski sistem dosya numarası ile muayne ederdi özel o dosyaya koyardı bilgilerimizi o dediklerin onlarda var hsg eş sperm testi sonucum
Allahım yarabbim yaa neyse hayırlısı olsun. Tek sağlıkla hamile kalıp kucağımiza alalimda zaten yeri geliyor amuda bile kalkıyoruz hayırlısı diyelim

Bnde senin aşılama ile dileğine kavuşacağına inanıyorum kuzum hergün dua edicem her aşamasında inşallah olur diye biz elimizden gelen herşeyi yapalım gerisi Allah’ın takdiri
Nedense aynı şeylere inanıyoruz benimde içimde öyle ama dediğin gibi Takdir ilahi. Allah razı olsun buna çok ihtiyacım var

Yusra-61 Nasılsın canım? var mı güzel haberlerin? Ben 2 aydır saldığım için yumurtalar çatlıyormuş doktora gidince alttan muayene etti regldim yumurtlama oluyor dedi tekrar smear testi için gidince yine baktı çatlamış dedi hayırlısı ile güzel haberler alalım.. Yakın zamanda eşim ile memlekete geleceğiz işimiz çıktı hem hava almış oluruz dedik. Sana selam dururum il sınırına girince

Çook iyiyim sağolasın canım işte bildiğin gibi aşılama için regli beklerdim o da geldi gibi yarına sökülür sonra aşamalar olacak nasipse. Bir sıkıntı çıkmazsa.

Çok iyi yapmışsınız herşeyin güzel olmasına sevindim senin adına belli mi olur bir memleket havası almak iyi gelir hayırlı olsun yolculuğunuzz...

Ayy inşallah tek seferde güzel haberi alırsın canım emekleri boşa çıkarmaz rabbim. Kendine çookk iyi bak enerjin hep yüksek olsun sen olumlu birisin güzel haberlerini bekliyorum, arada bakıyorum direk senin foruma geliyorum en azından bir başkasının mutluluğunu görmek bile umut oluyor ya bu sene bebişlenelim artık. Allaha emanet canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…