Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Maybelline Satin Liquid Foundation kullanan var mı?

:KK53: Nerdesinki canım senn. Ama internet sayesinde bu tür şeyler sorun olmaktan kalkıyor allahtan:KK34:

devir internet çağı işte =)) teknoloji işte izmirdeyim atatürk stadının o taraflarda sürünüom :KK70: bide internette bi kozmetiksitesinden yardım istedim oda köpük fondoteni önerdi 20yada 21 beyaz ten içinmiş =)) denedinmi hiç onu

Son düzenleme:
devir internet çağı işte =)) teknoloji işte izmirdeyim atatürk stadının o taraflarda sürünüom :KK70: bide internette bi kozmetiksitesinden yardım istedim oda köpük fondoteni önerdi 20yada 21 beyaz ten içinmiş =)) denedinmi hiç onu

denedim tatlımm hatta aldım evde öylece duruyor ben memnun kalmadım cildimde kuru oldugu için bana hiç iyi gelmedi o pütür pütür oldu

off ya affinitone normal var 24h var satin liquid bide köpük hangisi iyi bunların kafayı yicem :) cildim normal benim bnde nasıl durur bilmioz :KK70: 24h araştırıyorum biyandan kafamda ötekiler var bunaldım iyice =)))

off ya affinitone normal var 24h var satin liquid bide köpük hangisi iyi bunların kafayı yicem :) cildim normal benim bnde nasıl durur bilmioz :KK70: 24h araştırıyorum biyandan kafamda ötekiler var bunaldım iyice =)))

canımm ugraşma bu kadar yüzün çok problemli değilse işini görürüler zaten al gitsin birini :KK16:

canımm ugraşma bu kadar yüzün çok problemli değilse işini görürüler zaten al gitsin birini :KK16:

ayyy araştırcam derken manyaklaştım ztn =)) yok çeşitleri yok renkleri amannnn seçip alcam birini napim tşkler canım benimm :KK16:

Ben de maybelline satin liquid kullanıyorum.Numarası da 30.Ben çok memnunum.2 yıl öncce 30 liraya almıştım hala yarısında düşün.Daha bi 2 yıl daha gider diye dşünüyorum.Bu bitince de max factor alıcam inş.Ama bitcek gibi durmuo:KK9:

kızlar ya bu fontotenlerin yaş sınırı varmı mesela ben istediğimi kullanabilirmiyim yok kimisi yaşlanma karşıtı yazar mesela onu bunu önleyici fln özgürmüyüm seçmekte yaşım 21 yada seçerken hangilerine nelere bakmalıyım :KK53::KK16::KK36:

Son düzenleme:
X