Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Maybelline Affınıtone Fondoten Kullananlar

mrlm

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2011
283
153
slm kızlar maybelline affınıtone fondoten almayı dusunuyorum cıldım cok sorunlu degıl orta bı kapatıcılık ve aydınlık ıstıyorum sadece kullananların yorumunu beklıyorum :KK8: $Maybelline_Affinitone.jpg

peki kapatıcılıgı nasıl bnm sorunum renk bozuklugu ole asırı sıvılce vs yok sedece yuzumun rengının aydınlık olmasını ıstıyorum :KK5:

peki kapatıcılıgı nasıl bnm sorunum renk bozuklugu ole asırı sıvılce vs yok sedece yuzumun rengının aydınlık olmasını ıstıyorum :KK5:

öyle fazla kapatıcılığı yok ama bi renk veriyo insanın yüzüne benim de cildim sorunsuz sivilcefln yok:nazar: kullanıyorum memnunum yani :KK16:

maşallah :nazar: sagol cnm denıcem heveslendırdın benı :KK55:

maşallah :nazar: sagol cnm denıcem heveslendırdın benı :KK55:

aman sonra yanlış yönlendirdiler fln demeyesin ha =) ben şahsi fikrimce öneriririm al bi kullan beenmezsen almazsın bidaha bende denemek için almıştım kullanıyorum bu bitsin şey alacam 24h olanından :KK70: :KK16::KK54:

[SUB][/SUB]

bende bundan almak istiyorum ama yağlı bir his bırakıp bırakmadığını çok merak ediyorum.kullanan varsa yardımcı olsun lütfen

canım bende 1 yıldır bunu kullanıyorum senn gibi cildimde renk farklılı var çok güzel aydınlatıyor hafif bi fondoten çok memnunum açıkçası ama yazın sıcaktan baya akıyor çok hafif üstüne pudra sürersen daha iyi olur

bende yağlı bir his bırakmıyor ama herkesin cildi farklı benm yüzümde pek akne yok sürünce pürüzsüz bi görünüm elde ediyorum. tawsiye ederim

Son düzenleme:
Geçen yaz kullanmıştım bu ürünü. Kapatıcılık açısından pek memnun kalmadım ben pek.

X