Maxx Royal? Voyage Belek? Adam&Eve?

bizde oraya gidiyoruz ve deluxe oda söylediklerin çok iyi geldi:) adam eve de aklım kaldı ama gidince görmek istiyorum artık

Benim hayalim maldivlere gitmekti ama olmadı bakalım inşallah voyage belek bize keşke dedirtmez. Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim canım aklıma bir şey takılırsa sana sorarım artık :)

Gelinlik işini hallemedim canım ama seninki yada seninkinin aynı modeli olacak

Bilmiyorum maldivlerin yerini tutur mı tabi :) Ben yurtdışına gittiğimde otele bağlı kalmak istemem mesela bol bol gezmek isterim o da balayı konseptine uygun olmuyo .. Düğünde hiç bişey yapmasan bile stresten yoruluyosun , düğün öncesi eviydi eşyasıydı organizasyonuydu derken zaten deli gibi yoruluyosun .. otele gittiğinde bi yerden bi yere yürümeye bile üşendim ben :) kafamızı dinledik yedik içtik yattık :)

Voyage belek ailemle gitmiştim mükemmel ötesi bir tesis hizmet kalitesi tartışılmaz kumsalı müthiş doğru tercih..
Maxx royal biraz uçuk fiyatlı genelimiz aşıyor sanırım:)
adam&eve hakkında baya bir araştırma yaptım mimari olarak güzel olsada tavsiye oranı çok az.Biz türk kadınları oldukça kıskancız adamlarında illa gözleri kayar çünkü sürekli oldukça seksi hatunlar dans ediyolarmış bekar ruslar geliyolarmış havuzda sevişenleri bile görmüşler.Bunları diğer çiftlerin yorumuna bakarak yazıyorum kendim gitmedim.Ama romantik komedi 2 filmini izleyin ordaki otel adam&eve oldukça iyi fikir veriyor.Ben onu izleyince tamamen eledim bu oteli:)
Rİxos premium belek düşünüyoruz bakalımm..

Kızlaar merhaba,
Genelde herkes voyage belek demiş... Ben aksi yönde bir karar verdiğim için yazayım dedim. Biz Adam&Eve' ye karar verdik Otel hakkındaki olumsuz yorumların tümünü okudum, şimdilik vız geldi, tırıs gitti Haziran ayında nasip olursa 5 gece orada olacağız ve tatil dönüşü mutlaka olumlu olumsuz tüm izlenimlerimi yazıcam, gitmeyi düşünen olursa fikir olsun diye

bizde mayısta adam eve gıdecegız.ablamlarda oraya gıttıler.cok memnun kaldılar.bu yorumların hıcbırını yapmadılar

Gectigimiz yaz balayina adam and eve e gittik mukemmel otesi konsept bir otel. Siddetle tavsiye ederim. Forumlarda yazilan abuk subuk yorumlara kanmayin. Her seyiyle 4 4 luk bir otel :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…