Mavibeyazın minnos ceyiz sergisine hoşgeldiniz

yemek takımına bayıldım canımm çok güzel güzl günlerde kullan inşaAllah

Zeynommmmm maşallah çeyizin hayırlı olsun canım çok kez baktım ama kısmet bugüneymiş topigine yazmak ☺ allahım sevdiceğinle mutlu huzurlu aşkla kullanmayı nasip etsin inşallah kuzum ☺ chakradan aldın mı biseyler bakalım topiğine yeni yeni ciciler bekliyoruz

hosgeldiiiiiin sefalar getirdin :)) benim hazırlığım gerçekten uzun soluklu, annemdende kesin talimat var tekstile bulaşmamam konusunda , çok erken diyo. Henüz chakraya başlayamadım o yuzden amaaa dantela vitadan havlu seti aldım bitane gizli gizli paylaşayım yeri gelmişken :)) bıçak alıcam onu arastırıyorum bu ara asıl, tupperware in setini uyguna buldum onu düşünüyorum, victorinoxlara filan aklım gidiyooo çok pahalılar, stand üstüde almak istemiyorum tek tek almak istiyorum, çok kararsız kaldım

Canım havlunu çok beğendim gercekten çoooook şirin inşallah çok da memnun kalırsın tupperware den bıçak almak benimde aklımda uygun bişey bulursam sanada haber veririm kuzum ☺ ayrıca chakra da da aklım kaldı bu ay başka bisey almıyım diyodum ama her an bi chakra mağazasına dalabilirim

çok teşekkürederiiiiiiiiiiiiiim :)) durrr bi borç bitsin öbür borç başlasın canım her şey çok güzel olsun yaşasın shopping tupperware i bazı instagram sayfalarında uygun buldum buaradaa

çok teşekkürederiiiiiiiiiiiiiim :)) durrr bi borç bitsin öbür borç başlasın canım her şey çok güzel olsun yaşasın shopping tupperware i bazı instagram sayfalarında uygun buldum buaradaa

Haklısın kuzum yaşasın shopping yaşasın alışveriş bıçaklarınıda bekliyorum canım kesin kararımı vermedim henüz ama benimde aklımda tupperware den bıcak almak var seninkilerde fikir olur bana böylece

misafir yemek takımlarında ben kare beğeniyordum genelde ama sizinkilerde çoook güzelmiş güzel günlerde kullanın inşallah

misafir yemek takımlarında ben kare beğeniyordum genelde ama sizinkilerde çoook güzelmiş güzel günlerde kullanın inşallah
Çok teşekkürederimm, insan böyle güzel mesajlar okuyunca aldıklarından hiç pişman olmuyo banada kare takımlar hiç cazip gelmiyor ama bazen beğendiğim modellerde çıkıyo sizin gibi :) kesin hükümlü değiliz demekki

Cannımmm hayırlı olsun bıçak takımın güle güle kullan inşallah hep güzel günlerde güzel güzel yemekler yaparsın yeni cicilerinle bu arada sorması ayıptır ne kadara aldın bunları kuzum :))

Cannımmm hayırlı olsun bıçak takımın güle güle kullan inşallah hep güzel günlerde güzel güzel yemekler yaparsın yeni cicilerinle bu arada sorması ayıptır ne kadara aldın bunları kuzum :))
Teşekkürederiiim canım vallahi çok düşündüm biliyosun, piyasadaki WMF, wüsthof gibi çelik markalarının tek bıçakları 150-200 civarı e okadar para vermek istemedim açıkçası, tupperwareden ablam memnun, aman dedim zeyno güzel işte al :)) birde tupper ın yekpare olanları var yani sapı plastik değilde çelik yine, onlar bıraz daha pahalıydı, verilmicek gibi değildi ama bunların renkli olması hoşuma gitti :) yoksa korkmazdanda alabilirdim onun bıçaklarınıda beğeniyorum, ay ne çok konuştum gene yaaa 150 TL , tanesi 30 a geldi canım, birde hediye verdi, e kargo parasıda yok. Allah bereket versin :)))

Ayyyy cok eglenceli yazmışsın kuzum ne cok konuşması amin canım allah bereket versin gerçekten baya karlı alışveriş yapmışsın benimde aklımda tupperware var ama galiba önceliğim VMF olucak gibi gözüme kestırdım hatta bikaç tanesini

e hadi alda bizde seninkileri görelimm canım hangisi içine siniyorsa :))
ben bi türlü çelik tencere beğenemedim yaa galiba o işi bırakıcam 2 sezon ötelicem, yeni şeyler çıksın napıyım.. korkmazın vertex ve rosanna serisi arasında gidip geliyorum. yani begendim ama vurulmadım. hisar kaliteli ama modellerini hiç begenmiyorum. yada aryıldız bakıcam gibi duruyo

alcam canım alıcamda o kadar çok şey var ki alınması gereken hangisini alıcamı şaşırıyorum bazan kampanyaları indirimleri yakalamaya çalışıyorum kuzum ama fazla bekletmiycem seni zaten bıçak setim var seramik 2 ya da 3 tanede çelik alıyım diyorum
tencere işinde de sana bol şanslar canım var mı bi önceliğin belki seçim yapmanı kolaylaştırır bu arada düğünü ne zamana düşünüyosunuz 2 sezon ileriye atıcana göre acele etmesende olur demek ki şu aşamada en iyisi bakmaya devam etmek olucak canım galiba senin için inşallah gönlüne göre bişey bulursun kuzum

Tesekkuredermm tatlim ben beklemedeyim yani evlilik planim yok aslinda yakin zamanda sadece guzel seyler alip borclarimi bitirmek istiyorum, Allah izin verirde zamani gelirse daha bunun ev dizmesi var, dugunu var.. senin nezaman dugunun? Sirf seramik olmaz bir iki tane celik iyidir canim cokta doldurma kesicegimiz bi sogan bi patlican :)))

En iyisini yapıyosun kuzum erkenden başlayıp biriktirmekle ben nerdeyse 2 senedir çeyiz hazırlığındayım daha bi sürü şey var alıncak gözüm çok fena korktu yani al al bitmiyo düğün tarihimiz belli degil canım ama sevgilimle düşümcemiz 2016 sonbaharı 1 senemiz kaldı yani isteme olmadı henüz ama ailelerimizin haberi var biliyosun babam bi rahatsızlık geçirdi onu atlatmasını bekliyoruz birazda maddi sebepler canım ağırdan almamızın nedeni ama napalım sağlık olsun aşkımız olsun geç olsun güç olmasın diyelim tarih belli olduğunda sanada haber veririm kuzum söz :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…