Mavibeyazın minnos ceyiz sergisine hoşgeldiniz

Allah mutlulugunuzu daim etsin, isteyen herkesede nasip etsin canim, baban iyilessin sonra cifte dugun olur sizin icin :) haberlerini bekliyorum

Allah mutlulugunuzu daim etsin, isteyen herkesede nasip etsin canim, baban iyilessin sonra cifte dugun olur sizin icin :) haberlerini bekliyorum

Aminnnnn kuzum hayırlısıyla inşallah Sağolasın canım benim çoooook teşekkür ederim güzel dileklerin ve samimiyetin için :) sevgiler

Kenwoodun hangi modeli bu memnunmusunuz ?? Kullandiniz mi
Selam canım, KMM020 chef major titanium modeli, bu makineler böyle çeyize al sakla olmuyo aldım kullanıyorum çok memnunum ama bunun haznesi maxi boyda. şimdi alsam bukadar büyük hazneli almazdım. Yani bu işi profesyonel yapmıcaksan Kenwood kmix serisini öneririm fzla fazla yeter :) Benim bunu almamdaki sebep motor gücünün 1500 watt olmasıydı güçlü, sarsılmıyo çok güzel kabartıyo yumurtayla şekeri, kurabiye hamurunun dokusu çok güzel oluyo, almadan baya arastırdım. Ama dediğim gibi kmixde alabilirmişim. fakir aldım önce hesaplı diye aldığım gün çalışmadı plastik kokusu yaydı :) üstelik malzemeside kalitesizdi (internetten almıştım gelince beğenmedim) iade ettim bunu aldım. Esse profesör önermem, korkmazın şeflerinide önermem.. hele tefalın şefini hiç önermem :)) ya kitchenaid al yada kenwood derim canım. Biraz pahalılar ama uzun ömürlü olmasını umut ediyorum inşallah öyle olur

Profosyonel bir sey yapmiycam calisan biri oldugumdan bana yardim etsin diye dusunuyorum bu sefi aslinda ama dedigin gibi korkmaz fakir bunlarin sadece cirpma yogurma karistirma aparatlari oldugu icin gider bir mikser alirim daha iyi dedim ana kenwoodun km286 sini gorunce kararim tamamen degisti kiyma aparati dograma aparati blenderi aklimi celdi ama hakkinda fazla bir yorum bulamadim malesef hepsini ayri ayri aldigimda hemen hemen ayni fiyata gelicek ve ayni zamanda her seyi bu makine yapicak bana yetlestirmesi kalicak sadece diye dusundum kenwood marka olarak nasil musteri hizmetleri ne durumda herhangi bir problemde ilgilenirler mi ?? Cok fazla duyup bildigim bir marka degil ama iste su km286 aklim hep onda

kenwood un kendi mağazası olsa gezip alsak dimi, ama yok malesef. bende yetkili servislere baktım netten, ordan ulaştım genel merkezinden aldım. Yorum bulamazsın nette, çok fazla kullanan yok :) yurtdısında çok kullanılıyor, amazonda filan yorum okuyodum ben hep, yabancı sitelere bakıyordum mecbur yani.
bende çalışıyorum ve inan el miksernden çok daha kullanışlı. Açıyorum içeri gidiyorum bişiler yapıyorum geliyorum aaa kabarmış :) Ayrıca mutfakta çok şık duruyo. Ama senin dediğin model biraz eski. 700-800 ona vericene Kmix lerin indirimlerini takip et, 800-900 e alırsın, hemde daha şık :) dünya şeflerinin karşılaştırdığı iki marka kitchenaid ve kenwood. kitchenaid amerikan, kenwood ingiliz yapımıdır. memnun kalıcanı düşünüyorum. İnşallah gönlüne göre olur canım.

buarada garantisi var, bir sürü yetkili servisi var, ilgide problem olmaz diye düşünüyorum, şimdiye dek bi problemim olmadı ama..

buarada garantisi var, bir sürü yetkili servisi var, ilgide problem olmaz diye düşünüyorum, şimdiye dek bi problemim olmadı ama..
aslında benim istediğim çırpma yoğurmadan çok blender doğrayıcı kıyma makinesi o yüzden çok parçalılara bakıyorum kmixte öyle bir sey yok sanırım

aslında benim istediğim çırpma yoğurmadan çok blender doğrayıcı kıyma makinesi o yüzden çok parçalılara bakıyorum kmixte öyle bir sey yok sanırım
anladım ,kmixlerde yok canım istersen ek parça olarak satın alıyorsun o zaman tabi biraz daha pahalı olur. istediğin model dediğim gibi biraz eski, önce bi yetkili servisi ara merkezine sordur bakalım ellerinde varmı. kullanana kadar bende rahatlığını bilmiyodum ama sırf çırpma yogurma için bile alınır diyorum şimdi. Yine sen keyfine göre yap, el mikseri olarakta philips öneririm sana

Zeynoooo kızçemmm ben geldiiiim hatırladınmı beni bayadır yoktum kızçem.naptın son durumlar ne?

Zeynoooo kızçemmm ben geldiiiim hatırladınmı beni bayadır yoktum kızçem.naptın son durumlar ne?
hatırlamazmıyımmm canım hoşgeldin sefalar getirdin :))) nerelerdesin gerçekten? son durumlar iyi valla iki havlu takımı bi bıçak seti ekledim sanırım senin yokluğunda ah birde dün jumboyu gezdim Aman Allahım o fiyatlar ne yaa sende ne var ne yok?

Canım güle güle kullan şefini bende araştırıp kenwood kmix mutfak şefi almıştım. Çeyize aldığım için sonradan sorun yaşamayım die bir iki kere deneme yapmıştım. Biraz sallanma oldu mesela mermerin üstünde çalıştırdığımda çalışırken kayıyor yerinden titreşimden dolayı sence bu normalmi?. Birde ben bunun kıyma aparatını almak istiyorum senin bildiğin alabileceğim bi yer site varmı?

Merhaba canım, kek hamurunda okadar sarsılmaması lazım ama sert hamurlarda yada yüksek devirde çalıştırdığında sarsılması normal. 500 watt gücü var makinenin, kitchenaidlerde aynı, onlarda sarsılır. Ben major titaniumu o yüzden tercih etmiştim ama dediğim gibi bu işi prof yapmıyorsan gerek yok, hem kmix çok daha şık güzel günlerde kullann inşallah aparatları genel merkezden almanı öneririm, google da kenwood yetkili servis diye arattığında çıkıyor, sana konum olarak yakın hangisiyse onunla temasa geçebilirsin. yetkili servisler genel merkezden sordurup getirtiyor

tamam canm teşekkür ederim. Ben prof için değil kendim evde zevk için aldım :)

çok güzel olmuş gerçekten canımmm Taş servisler kırılıp tuzla buz olacakmış hissiyatı veriyor bana korkutuyor biraz. Ama bambulara bayıldım. iyi günlerde kullan.

çok güzel olmuş gerçekten canımmm Taş servisler kırılıp tuzla buz olacakmış hissiyatı veriyor bana korkutuyor biraz. Ama bambulara bayıldım. iyi günlerde kullan.
teşekkürederim canımm, ama o bambu tabak setlerini almadımm, amerikan servisleri aldım, birde onceden ekledigim kalp tepsilerim vardi bambu , orta servis olarak kullanacagim, belki tabaklari ileride eklerm ama normal kahvalti tabaklarimlada oldu sanki, icinde minik cicekleri vardi cunku :)) coook sevindm begenmene :**
Birde evett tuz buz olmaya cok musait cay tabaklari masada sabit kalicak o yuzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…