Göz Makyajı mat gz makyaj nasl yaplr?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

bisquit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2007
692
4
kızlar ben göz makyajını mat olsun istiyorum mat görünüm nasıl verebilirim....bu resim gibi örneğin...tam belli olmasa da anlatmaya yeter heralde...

cnm bunu koyu bı farla yapabılırsın ben genelde boyle kullanırım gozlerımı herrenkten cercevele goz kenarlarını yeterlı bıde sıyah goz kalemıyle gec super oluyo

cnm bunu koyu bı farla yapabılırsın ben genelde boyle kullanırım gozlerımı herrenkten cercevele goz kenarlarını yeterlı bıde sıyah goz kalemıyle gec super oluyo

sağol canım benim yardımın için deniycem mutlaka önerini...hep imrenirim ama nasıl yapıcağımı bilmediğinden sadece bakarım:) bakalım inşallah yakışır bana da çok beğeniyorum çünkü..

Bende bu makyaja bayılıyorum özellikle dediğin gibi göz makjajının mat olması ama bende hiç yapamam ancak bakabiliyorum

kızlar ne var ki bunda, ben mi anlamadım acaba nasıl demek istediğinizi :sm_confused: 2. resimde mat 1 far kullanmış hafif dağıtarak, kalem çekmiş, kaş altına aydınlatıcı uygulanmış,hafif eyeliner bide rimel var o kadar sanki :sm_confused:

kızlar ben göz makyajını mat olsun istiyorum mat görünüm nasıl verebilirim....bu resim gibi örneğin...tam belli olmasa da anlatmaya yeter heralde...

tatlim göz altına genellikle kahve tonlarında kalem kullanılır soft makyajda
göz üstüne ise toprak tonlarında mat farlarla golgelendirme yapilir

yok sizler gayet güzel anlatıyorsunuz da ben kendi adıma konuşuyum makyaj yapma konusunda çokkkkk beceriksizim size basit gelen bu makyajı ben hayatta yapamam o yüzden böyle baıkıppp duruyorum iştesenağlamasenağlama

bende bi türlü yapamıorum aslında farı kullanmayı bilmiorum:sm_confused:

merhabalar banada yardımcı olursanız sewinirimm bi türlü makyaj yapamıyorum bende mat istiyorum ama sadece bakmakla yetiniyorummm hem yakışmamasından hemde bilmediğim için kalıyo

ben ne sürersem süriyim bırakın mat kalmayı akmaktan bulamaç gibi oluyo.......ne yazık ki....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…