Masken Düştü

Doğru hatırlıyorsunuz ama konu sahibesi zaten açıklamasını yapmış, bazen üyeler eski üyeliklerini iptal ettirip gidiyor, o üyeliği bir daha açtırmıyor ve sıfırdan yeni üyelik alıyor ve aldığı o üyeliğe de 2. üyelik diyor, aslında 2. üyelik aktif üyelik varken başka bir üyelik daha almak ve tabii 2. üyelikte kurallara bağlı

Gozlerime yazik (((( Biri beni öldursun (((

Son mesajlarınıza çok üzüldüm, kalbinizi bu kadar kin ve nefretle neden karartıyorsunuz. Farzedelim herkes sizin deyiminizle eltinizin gerçek yüzünü gördü, bu durumdan sizin kazancınız ne olacak? Peki eltinizin kaybını düşünüyormusunuz? Zaten küçük yaşta babasını kaybetmiş, okumasına fırsat verilmemiş olabilir. Bu evlilik eltiniz için kurtuluş olmuş olabilir. Yazık değil mi sizin de 2 çocuğunuz var, düşmez kalkmaz bir Allah demişler, kimse yarının ne getireceğini bilemez.

Lütfen kendinize gelin, zamanında size yapılmamış olabilir, nasip de geç. Senden bir talep olmadığı sürece bırak kim ne yaparsa ne alırsa alsın. Emin ol kimseye düğününde adil davranılmıyor.

Sende eltisi doğrunca illa o da doğuracak gelin potansiyeli gördüm ben.

Demek ki onun kocası seninkinden daha iyiymiş ki en başından herkesin ağzını kapatmış. Seninki yapamamış. Hadi biraz da buna delir

Gozlerime yazik (((( Biri beni öldursun (((
Arkadaslar burasi bir site bir anonim derdini paylasiyor isteyen cevap veriyor istemeyen umursamiyo bu kadar eski Kk asla böyle değildi saygili ve hakaretler ölcülü idi. Burada baska arkadaslarin da dertlerini okuyoruz ama coğu uye dalga geciyor ? Herkes klavyeden yazarken hakaretin tozunu fazlasiyla asip neden banlandik diyorsunuz .Pskilog değilseniz tani koyamazsiniz insanlara ha bire fakesin vs muhabbetlerin civki cikiyor ne zaman baska konu okusam biri fake diyor diğeri dalga geciyor. Yapmayin lutfen biri esiyle kavga ediyor direk bosanin yaziyorsunuz turlu turlu seyler. KK 2006dan beri var ve bu sene coğu uye civkini cikardi.Lutfen dalga gecip vs baska konulara geciceksiniz kimseye yorum yapmayin.Sikayet edin butonuna basin ama israrla insanlari forumdan soğutuyorsunuz .
gecen sefer size fake konu dedigim icin uyari aldim.hala merak ediyorum bu cumle icin nasi uyari aliyorum diye
Fake konu demeniz konuyu değiştiriyo ve cok farkli yerlere cekiliyo artik her konuya fake damgasi vura vura insanlar yazmaya cekinir oldu fikir ve dusuncelerinizi kendinize saklayin ki banlanmayasiniz zaten alalen fake bir konu bağirarak geliyor ve insanlar onu umursamiyor yazmiyor bile burada binlerce uye var yani tek soz yorum yapip fikir belirtmiyorsunuz iyi aksamlar

Yahu sen değil miydin önceki konuda ben gidip geliyorum arıyorum ama o el üstünde tutuluyor diye. Bu bariz kıskançlık değil de ne? Eğitimini işini kıskanmıyor olabilirsin ama el üstünde tutulmasını, favori gelin olmasını bal gibi de kıs-ka-nı-yor-sun!

Son düzenleme:
Puahahaha beni guldurdunuz ben guclu kadinlari kiskanirim kimseye muhtac olmayan kendi ayaklari uzerinde durabilen . Eltimi kiskanacağimi hic sanmiyorum ☺
Yahu sen değil miydin önceki konuda ben gidip geliyorum arıyorum ama o el üstünde tutuluyor diye. Bu bariz kıskançlık değil de ne? Eğitimini işini kıskanmıyor olabilirsin ama el üstünde tutulmasını, favori gelin olmasını bal gibi de kıs-ka-nı-yor-sun!

Suzin bu eltiyle alip veremediginiz ne? Daha tanimadan kendinize rakip ilan etmissiniz.
Bence gidin bir tedavi olun. Cunku normal degilsiniz.

Şu yazdıklarınıza söylenebilecek tek şey: Yapmasaydın kardeş.
Yapmasaydınız.
Her şeye he, tamam, eyvallah demeseydiniz.
Kendinizi ezdirmeseydiniz.
Bluzunuzun yakasına laf ettiklerinde ağızlarının payını verseydiniz.
İşinize karıştıklarında "işine bak" deseydiniz.

Sizin yapamadığınız şeyleri başkası yapıyor diye kıskançlıktan ne yapacağınızı şaşırmışsınız.
Bir de hala konu açıp açıp kendinizi masum göstermeye çalışıyorsunuz, "onun neyini kıskanayım" diyorsunuz. Çok belli değil mi neyini kıskandığınız?

"Köleler, özgür olmak isteyenlerden nefret ederler" diye bir söz vardır. Durumunuzu anlatan en güzel cümle bu.
Not alın da, kendi paranızla almak zorunda kalacağınız arabanın arkasına yazdırırsınız.

beni ornek alsaydi abla bilseydi inanin yoldasi olurdum

Sizi niye örnek alsın yahu? Çilekeş çilekeş konular açan sizsiniz.
Sizi örnek alsaydı da onun da mı her şeyine karışsalardı?
Bence siz onu örnek alın. Her şeye "tamam" diyerek kimseye yaranılmayacağını öğrenirsiniz belki.

Çok garip bir psikoloji değil mi ya? Bu nasıl bir egodur?

Yani diyorki benım gibi sesini çıkartmasaydı
Yani ne bıleyım benım yaptıklarımı yapsaydı o da sonradan pişman olsaydı diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…