Masaj Konusu

Ben başlarda bu masaj olayını sorun etmezdim. Sonra alışveriş merkezinde denk geldi, eşimin omuzları çok kötüydü, bir masaj yaptırayım dedi. Yaptır dedim ama o masaj dakikaları bana geçmedi. Oysa sadece masaj yapıyor, işini yapıyor ama kadının her dokunuşunda bi rahatsız oldum. Sonra kendimi sorguladım, "ay ben yobaz mıyım yoksa" diye Ama sanırım aynı durum tekrar oluşsa istemezdim. Hoşuma gitmedi nedense

Çok yakın aile dostunuzun aldatılmasına susuyor musunuz?

Bence no problem

Erkeğe erkek kadına da kadin yapsa daha doğru olur bana göre. Netice de nefis diye bir sey var, masaj esnasında özel bölgelere yakın yerlere dokunuluyor. Gayri ihtiyari de olsa etkilenmesini istemem.

Erkeğe erkek kadına da kadin yapsa daha doğru olur bana göre. Netice de nefis diye bir sey var, masaj esnasında özel bölgelere yakın yerlere dokunuluyor. Gayri ihtiyari de olsa etkilenmesini istemem.
Keşke herkes sizin gibi saygılı bir şekilde fikrini söylese. Şuraya bir konu açtık bir dövmedikleri kaldı. Teşekkür ederim.

Çok yakın aile dostunuzun aldatılmasına susuyor musunuz?
Ben karı koca arasina asla girmem yeminliyim. Yıllar önce bir olayda karı koca tarafindan haksız ilan edilen ben oldum. Adam karısını tekrar kandırıp beni kötü gösterdi. Hatun milleti çoğunlukla eşe inanmayı seçiyor bu toplumda bu böyle.

ben yaptırmam çünkü sırtıma dokunulmasından huylanıyorum sadece esime ve anneme, ablama yaptırıyorum su anlık ama esim yaptırıyor. sorun da etmiyorum. yaptırsın koçumm hatta uzun zamandır sırt ağrısı var diyorum sürekli masaja git diye ama gitmiyor yapacak olan havada karada yapar..

Masaj da aslında sağlık için yapılan bir şey. Yani temas var ama doktor ve sağlık çalışanı gibi masöz veya masör de cinsel bir obje olarak görmüyor orada yatanı (yani doğrusu bu). Ancak maalesef masaj adını kullanıp mutlu sonlu masaj yapan yerler ve masözler çok fazla var. Elbette gidilen yer önemli ve niyet önemli. Kişinin bakış açıyla da ilgili mesela ben güvenilir bir yerde eşimle birlikte masaja gittim kadındı masöz ama arkadaşım bunu duyunca "ben olsam izin vermem eşime erkek yapsın derdim" dedi.

Siz normal karşılıyorsunuz başkasından size ne ? Ben takılmıyorum,kocama da guveniyorum insanlar da mesleğini yapıyor. ( Nezih bir ortamdaysa )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…