Masaj Konusu

Sihirlikutu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2022
246
46
Biraz geyiğine açtım konuyu aslında Nişanlımla ayda bir masaja gideriz, genel olarak kırım göçmeni, balili vs.ablalar yapıyor bildiğiniz üzere. Ayrı odalarda da girdiğimiz oldu, aynı odada da. Otellerdeki spa&masaj hizmetlerinden bahsediyorum yanlış anlaşılmasın, bilen bilir. Siz partnerinize(eş, nişanlı, sevgili her neyse) bir masözün masaj yapmasını normal karşılar mısınız?

Allah başka dert vermesin de üye olurken kuralları okumadınız sanırım.

Benim çok yakın bir aile dostum birlikte çokta ünlü bir otelin masaj salonuna gidiyorlar. Ayrı odalarda masaja giriyorlar eşi her seferinde ayıptır söylemesi siz anladınız masajı güzel bitiriyormus. Tek tük yapmayan masozler çıkıyormuş ama coook nadiren. Bunu da eşi gizlice eşime söylemişti. Şok olmuştum otelin adını duyunca. İnsan karısı yan odada arkadaş hiç mi korkmaz. O yüzden benim çok güvenim yok tabi olay sonuçta adamda bitiyor

Siz normal karşılıyorsunuz ki bunu yapmışsınız
Sorun ne o zaman onu anlamadım

Niye karşılamıyım?

Erkekler biz kadınlar gibi değil bide bir erkek kadına masaj yapsa tabi her kadın için geçerli değildir ama ister istemez insan etkilenebilir ki erkekler daha çabuk etkilenen varlıklar

Geçen hafta sonu eşimin arkadaşlarından birinin yanına gitmemiz gerekti. 8 saat git 4-5 saat orda uğraş 8 saat dön derken tüm pazar garip bir şekilde geçti. Pazartesi ben dikili dikili işe gittim eşim evde tabi(nöbetli çalışıyor). Bel boyun ağrım çok kötü derken bir baktım ben işten gelince aşağıda bekliyor bindi arabaya markete gidiyoruz diyerek masaja götürdü. Sen de gel olmaz randevulu dedi eve döndü yemeği hazırlayıp sofrayı kurdu güzel bir akşam geçirdik. E benim içimde kaldı o da aynı yolu çekti sonuçta. Tamam o biraz daha dinlenebildi ama kıyamadım, aynı yerden ertesi gün de ben randevu aldım. Bana masaj yapan fıstık gibi Kırgız hatun bu sefer de eşime masaj yaptı Aynısını yaşadığım için bir de masaj öyle vücudunda el dolaşıyormuş gibi hissettirmiyor bana. Sorun edecek olsam böyle bir şey yapmazdım zaten ama o masajdayken ben de bunu düşündüm bi kendimi yokladım Eee dedim dribbble kıskanıyor musun ? Yoo. Neden kıskanmıyorum diye de bi düşündüm ama fazla sorgulamadım açıkçası.

Gerek yok. Bütün bunlar sırtımıza yük. Sinir stres iş eş dost akraba.. Her düşünce birer yük ve yaşlanmamıza yorgun hissetmemize sebep oluyor. Kıskançlık hele ki insanın kendine özsaygısını da kaybettiriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…