Bölgesel İncelme Masaj ile İncelme

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

gokce_k

Guru
Kayıtlı Üye
27 Mart 2009
91
60
Merhaba,

Ben bunu uzun zamandır sizlerle paylaşmak istiyordum, ancak bir türlü vaktim olmuyordu. Sonunda uygun vakti buldum.

Ben yaklaşık 1,5 senedir İstanbul'da Lilyum FC masaj salonuna gidiyorum. Ve ciddi anlamda inceldim. Burada masaj yapan iki kişi var: Yeter ve Fatoş. Her ikisi de işinin ehli insanlar. Yağları kırıp, zayıflamanıza yardımcı olduklarını söylüyorlar. Ama masajın daha etkili olması için yürümeniz gerekiyor ve tabi ki yediklerinize dikkat etmeniz. Ancak masaj biraz canınızı acıtıyor. Benim canım tatlıdır, o yüzden ben ilk başta acıya dayanamayacağımı sanmıştım. Şimdiyse masaja koşa koşa gidiyorum. İlk başlarda, dediklerine göre, yağların kırıldığı yerler morarıyor. Bayağı mosmor oluyor, ama dokununca acımıyor. Bir yere vurup da morarmış gibi değil yani. İstediğiniz kadar bastırın, acıma olmuyor. Ama resmen kaslarınız hamlamış gibi bacaklarınız ya da kalçanız/kollarınız acıyor. Biz bu salona bayağı cümbür cemaat gidiyoruz alkisalkisalkis Selülitleri de çok ciddi oranda azaltıyor, ama zamanla tabi. Hemen olmuyor.

İncelmeyi hızlandırmak için Thalasso termo diye bir krem kullanıyorsunuz eğer isterseniz. Bu krem gerçekten çok etkili. Sürdüğünüz anda kıpkırmızı oluyorsunuz. Ayrıca göğse yaptıkları masaj sayesinde göğüsleriniz biraz dikleşiyor. Hele masaj yapıldıktan sonra 1-2 gün içinde cidden daha dik ve dolgun duruyor.

Bende yaptığım ağır sporlardan dolayı bacaklarımda bombeler vardı. Şimdi onlar yok oldu. Yaptığım sporları da ona göre değiştirdim, şimdi daha ince, uzun kaslarım var.

Ben haftada bir yarım masaj yaptırıyorum. İsterseniz tam vücut, yani 1 saat masaj da yaptırabilirsiniz. Yarım masajın fiyatı 30 TL. Tam masajın fiyatını bilmiyorum. Fiyatı da çok uygun. Bunu geçenlerde bir güzellik merkezine gittiğimde daha iyi anladım. Ben biraz fazla takıntılıyım, vücudumun mükemmel ölçülerde olmasını istiyorum. Olmuyor tabi ki. Ama sürekli çabalıyorum. Bu merkeze gittiğimde bana bir aylık diyetisyen + velashape diye bir yöntemle bacaklarımı incecik hale getirebileceğimi, bunun karşılığında da 2.000 TL ödemem gerektiğini söylediler. Yaptırmaktan vazgeçtim. O zaman daha bir dank etti kafama. Masaj kesinlikle bunların yanında çok ucuz. Sadece vakit istiyor. Bir çırpıda olmuyor.

Sonuç olarak kesinlikle tavsiye ediyorum. a.s. Lilyum FC'yi internetten aratabilirsiniz. Sanırım kurallar gereği ben link veremiyorum.

link veremiyorsun ama çok güzel reklam yapıyorsun

reklam yapmıyorum, tavsiye ediyorum. ben buraya 1,5 senedir gidiyorum. teyzem, kuzenlerim, arkadaşlarım, hep beraber gidiyoruz. incelmek isteyenlere yardımcı olmak için yazmıştım. reklam olarak algılamak isteyenler o şekilde algılamaya devam edebilirler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…