Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

amin inşallah cnm ben senı baska bı topıkten hatrılıyorum sanırım?
valaa aralık annelerinde de dolanıyorum arada,başka yerlerde de olabiliyorum,nerden acep
İnşallah canımmm.yarında yeni foktoruma kntrole gıdıcem belkı yarında yapabilir bakalım artık

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ooo sen daha önce gidion artık o olacaksa yapabilir evet

valaa aralık annelerinde de dolanıyorum arada,başka yerlerde de olabiliyorum,nerden acep

ooo sen daha önce gidion artık o olacaksa yapabilir evet

Evet cunku bi hafta on gune gel demiştı doktor.en son kontrolu bir hafta once olmuştum

İyi yapmışsın kız koy tavrını ama fazlada naz yapma sadece suçlu olduğu zamanlarda buarda biz kusuyoruz ammaaa bebisleri severken bizim de işimize gelioo:)

İyi yapmışsın kız koy tavrını ama fazlada naz yapma sadece suçlu olduğu zamanlarda buarda biz kusuyoruz ammaaa bebisleri severken bizim de işimize gelioo:)

yok canım yaaa fazla yapmam zaten,az çeksin diye uğraşıomm evet iyiki bebekler var yoksa nasıl işimize gelecek

Bakalım haberler sonuçlar burdan artık😀😀😀

aynenn ,gerçi ben bi 3-4 gün falan hiç giremeyebilirim,ev taşıyacaz malum interneti kesip oraya taşıtacaz,ama döndüğümde haberlerle sizlerle olicimm

Ohhh ohh yap annesi yarasın bebisee ben sabahları hiç kahvaltı yapamıyorum yaaa keşke bende yiyebilsemm azcikk azcikk yiyorum:sly:

Ay yok canımya bende kuş kadar yıyebiliyrm.doktor her sabah bır yumurta ye demişti onu yemeye calışıyorum daha cok

aynenn ,gerçi ben bi 3-4 gün falan hiç giremeyebilirim,ev taşıyacaz malum interneti kesip oraya taşıtacaz,ama döndüğümde haberlerle sizlerle olicimm

Tamam canım geldgnde anlatrım ben sana gelişmelerı

bende 2li teste gircem inşallah hakkımızda hayırlısı olur yaa, sen önce olduğun için biraz,bence belli olabilr
inşallah ya bende perşembe gidicem hayırlısı bakalım ya cinsiyetini çok merak ediyorum

çok kolay gelsin canım ya bende görcem o işide biraz daha var benim bu hafta sonu sınavım var ona yoğunluk vermeye çalışıcam bakalım

bi arada daha çok orda takılıodum,ordan demekki,orada çok kalabalık yetişemiyosun ki kimseye
bende baktım oralara ama burası kadar sarmadı nedense

E biz bi başkayız tabiki😀😀😀😀haha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…