Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Zaten zamanında kıza pembe erkege mavi olayını kim çıkardıysa😃😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
aynenn bebişlere erkek pembe giymez diyolar ama genç erkekler pembe de giyiyo,ne farketti ha küçükken ha büyükken çok küçükken bebeklerin cinsiyeti anlaşılmıyo ya insanlar demekki kıyefete bakıp heh bu kız-erkek diyolarmış hhehehe

heheheh artık uydururuz bişiler maviye kız erkeğe pembe

Bi gelsinlerdee biz onlaraa her renktenn giydiririzz ins ..gokkusagii kimii.. bide suu anlayis var kiz oldu.mesalaa aaa bu erkege benzio bunun arkasii erkek olur dieee veya erkek kiza benzioo arkasii kizz gelir diee ne kaa degisikk ne ka degisikkmis eskii insanlarrr:)

hee sonra hemen bi tane daha yap bak erkek olacak,hopp yaptı kız oldu,aaaa değilmiş demekkii her şeye bi kulp buluyolarmış daa

Rabbimiz güzelliklerle geçirsin ins bu günlerimizi:) ooohh bebiş kokularida mis gibi olur hele bide bizimki olursa çıldırır mıyız neee

Amin canım inş hepimiz en guzel saglıklı sekilde gecırırız.ayy ben kesin cok piimpirikli olurum.biri severken kıskanadabilirim yani😀😀haha

bende biri sevse aha şimdi bi yerini incitecek,aha şimdi ağlatacak diye hop oturur hop kalkarım hee benim eşim daha bebiş tutmasından haberi yok önce onu alıştırmam lazım,sizin eşler ne durmda bebek işlerinde

Evet yaa ayyy bebislerimizz önce Rabbimiz in sonra bizim kimseye vermeyiz

Evet yaa ayyy bebislerimizz önce Rabbimiz in sonra bizim kimseye vermeyiz

Ben herkezle anlaşma yaptım uzun uzun sevmk yok kucagmda sevin diye.tabi kimse kabul etmedi😀😀hehe

Anacım benim kociss bebek hastası:) üzerine at kaygısız oll. Eşimin ayağı kırıldı vee kırk gün yattı komşunun bebeğini de getirtti o kırk gün ona baktı süt içirir meyveli yoğurt yedirir kucağında uyuturduu taaa ki altını değiştirmeyi isteyene kadar çocuk bizde kalırdı annesini de aramaz di.. Yani bizim bebiş e neler yapicak bilemiyorum ins o günler bi gelirde görürüz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…