Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Gunaydin kizlarrr :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

günaydın kıslar bende mart ayında hamıle kaldım cınsıyetını cok merak edıyoruz bellı olan varmı ben 13. haftamdayım

Günaydın annisleeer:) bizim, bebiş daha bugün 12 haftaliga girdi dr daa taaaa bu ayın sonuna ins cinsiyet diğer geldiğinde öğreniriz ins dedi sağlıklı güzel haberler alalım birbirimizden hepp Rabbimizin izniyle:)

Gunaydın annişlerrrr

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Günaydın annisleeer:) bizim, bebiş daha bugün 12 haftaliga girdi dr daa taaaa bu ayın sonuna ins cinsiyet diğer geldiğinde öğreniriz ins dedi sağlıklı güzel haberler alalım birbirimizden hepp Rabbimizin izniyle:)

amin cnm saglıklı olsunlarda hayırlısıyla :) bende cuma gunu gıdıcem nasıpse 2li test sonucum cıkıcak belli olur muki cinsiyeti dıyodum:)

günaydınnn canımm :KK16:

bende bugün 12+1 oldum çarşambayı bekliyorum doktora gitmek için inşallah cinsiyetle ilgili bişiler söyler, sen ne zaman öğreneceksin

cnm cuma gunu gıdıcem nasıpse 2li testım cıkıcak hem bılmıyorum belli olurmu ama cok erak edıyorum:)

amin cnm saglıklı olsunlarda hayırlısıyla :) bende cuma gunu gıdıcem nasıpse 2li test sonucum cıkıcak belli olur muki cinsiyeti dıyodum:)

Kesin bisey söylemez ama yüzdelik verebilir benzetebilir dee
kalbimizden geveni Rabbimiz sağlıkla versin
Ins:KK66:

Naber şekerimmm.ben güna istirfa ederek başladmya.ofise adımımı attım koştum lavaboya

cnm geçmiş olsun ama bebiş işte canları ne isterse onu yapio annelerine bende de bulantı oluo ama o kadar dgldi bu sabah hergun daha da bi değişiyoruz:)

cnm geçmiş olsun ama bebiş işte canları ne isterse onu yapio annelerine bende de bulantı oluo ama o kadar dgldi bu sabah hergun daha da bi değişiyoruz:)

Bendede bayadr yoktu istrfa etmek .nezaman olcagı belli olmuyo malesef

Kesin bisey söylemez ama yüzdelik verebilir benzetebilir dee
kalbimizden geveni Rabbimiz sağlıkla versin
Ins:KK66:

cnm ılk bebegımız olacak nasıpse oyuzden cokta onemlı degıl cunku kotu gunler gecırdık cok sukur saglıklı gıden ılk bebegım 2 dusuk 1 dıs gebelik gecırdım oyuzden saglıklı olsun da :)

cnm ılk bebegımız olacak nasıpse oyuzden cokta onemlı degıl cunku kotu gunler gecırdık cok sukur saglıklı gıden ılk bebegım 2 dusuk 1 dıs gebelik gecırdım oyuzden saglıklı olsun da :)

İnş canım herseyin hayırlısı olsun hepimiz için.saglıklı kucagımıza alalım inş

Evett yaa kiymett bilsinn dimii:) eve,gelincee aylacim falan derse bebisde,bende kustukk sanaa dee bnm kociss de babasii ben sana dgl anana kustum deip bebisii sevmeye calisioo eee orada benidee sevioo...:) buarada gunaydinn

aynen öylee :) küstüm dedim gece aten hemen uyudu uyuzz :KK52: sabah yanıma gelio ağzıma geleni saydım ben b*kum diyo heheh, güya bana kahvaltı ısmarlıcakmış barışalım dedi bende o kadar kolay olamaz barışmak dedim,gerçi konuşuoz ama ben afra tarfalardayım :KK1: o da bebeği seviyo ben onunla konuşuom deyip :KK52:

aynen öylee :) küstüm dedim gece aten hemen uyudu uyuzz :KK52: sabah yanıma gelio ağzıma geleni saydım ben b*kum diyo heheh, güya bana kahvaltı ısmarlıcakmış barışalım dedi bende o kadar kolay olamaz barışmak dedim,gerçi konuşuoz ama ben afra tarfalardayım :KK1: o da bebeği seviyo ben onunla konuşuom deyip :KK52:

Haha nazlı anniş seni

allahh herkes 2li teste girio, çok çok güzzel haberler verelim inşallah birbirimizee :KK16:

İnşallah canımmm.yarında yeni foktoruma kntrole gıdıcem belkı yarında yapabilir bakalım artık

X