Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

inşallah ya bende perşembe gidicem hayırlısı bakalım ya cinsiyetini çok merak ediyorum :KK1:

çok kolay gelsin canım ya bende görcem o işide biraz daha var benim bu hafta sonu sınavım var ona yoğunluk vermeye çalışıcam bakalım :KK14:

bende baktım oralara ama burası kadar sarmadı nedense :KK52:

ben merak ediyorum ama,birde cinsiyeti şu an söylemek için erken derse hihhh :KK1::KK1:
teşekkür ederim yoğun olacak bu hafta bitince bi rahatlıcaz ama :KK16:
aynen bende başta ordaydım,baktım kimin ne dediği kimle konuştuğu belli değil,buraya geldim :KK16:

anammmm ilk defa 10 haftalıkken cinsiyeti kesin olmasada söylenmiş:KK1::KK1:,ben 12, haftadayım çarşamba doktora gidicem,inşalllah net olmasada bişiler söyler yaa :KK16: maşallah sağlıklı doğumlar inşallahh :KK16:

zaten dr da dedı, ılk kes bu kadar erken soluyom ama tahmını dedı :) onumuzdekı haftalarda netlesır dedı, ama hatırlat 10+3 de kıs demıstınız de dıe soleyın bana dedı :)

12 de hala net olmaz, ama tahmını sadece , ınsallah saglıkla kawusurus :) bol sans :)

zaten dr da dedı, ılk kes bu kadar erken soluyom ama tahmını dedı :) onumuzdekı haftalarda netlesır dedı, ama hatırlat 10+3 de kıs demıstınız de dıe soleyın bana dedı :)

12 de hala net olmaz, ama tahmını sadece , ınsallah saglıkla kawusurus :) bol sans :)

ooo şanslı seni :) inşallah bizde bi tahminde bulunurr doktorcumuzz :KK16: teşekkürler canımm

Amin cnm ins. Kız küçük dgl mi cinsiyet için 10+3:confused: Rabbimiz yine de kalbimizdekini sağlıcakla nasip eylesin

ewet erken daha dr tahmını dedı zaten ! hatta ılk kes bukadar erken soluyom dedı, 15 de falan netlesır dedı :)) beklıyos sabırla :))

bol sans hepımıze :)) saglıklı mutlu huzurlu ewlatlarımız olur ınsallah :))

yok canım yaaa fazla yapmam zaten,az çeksin diye uğraşıomm :KK1: evet iyiki bebekler var yoksa nasıl işimize gelecek :KK16:

Evett yaaa heheh fazla sürdürme stb kus ama bırak bebisii sevsinn benimki bebiss bnm bebisimm dioo o bile hoşuma gidiyor sanki kendi doğuracak yAa:)

Ay yok canımya bende kuş kadar yıyebiliyrm.doktor her sabah bır yumurta ye demişti onu yemeye calışıyorum daha cok

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ama sonraki aylarda iştah artısı oluyormuş bizde o zaman yeriz ne yapalım

12+5 günlük hamileyim doktor yüzde 70 kız dedi hadi bakalım inşallah bende kız istiyorum ama öncelikle sağlıklı olmasını istiyorum

aynenn ,gerçi ben bi 3-4 gün falan hiç giremeyebilirim,ev taşıyacaz malum interneti kesip oraya taşıtacaz,ama döndüğümde haberlerle sizlerle olicimm :KK1:

Ee kolayy gelsin o zaman.. gelirsen özet geçeriz.. Amaaa dr haberlerini alırız dimi:confused:

Son düzenleme:
ewet erken daha dr tahmını dedı zaten ! hatta ılk kes bukadar erken soluyom dedı, 15 de falan netlesır dedı :)) beklıyos sabırla :))

bol sans hepımıze :)) saglıklı mutlu huzurlu ewlatlarımız olur ınsallah :))

Amin cnm.:) sende güzel haberlerle gel biz güzel haberler verelim:) iyimiss bende 15 haftalıkken gideceğim ins cinsiyetini ve bebisimi sağlıkla görürüm tabi bu dileğim hepimiz için:) ama daha çok var bana

Evett yaaa heheh fazla sürdürme stb kus ama bırak bebisii sevsinn benimki bebiss bnm bebisimm dioo o bile hoşuma gidiyor sanki kendi doğuracak yAa:)
hahahha :) belki yrdım eder sana daa :KK1::KK1:
Ee kolayy gelsin o zaman.. gelirsen özet geçeriz.. Amaaa dr haberlerini alırız dimi:confused:

saol canımmm :) evet özet isterim,bebişi de net gitmezse o zaman kadar yazarım hemencikk :KK16:

12+5 günlük hamileyim doktor yüzde 70 kız dedi hadi bakalım inşallah bende kız istiyorum ama öncelikle sağlıklı olmasını istiyorum

Allah hayırlı evlat etsin inşallah, doktor banada söyledi cinsiyetini bende erkenmi acaba foruma girip bakayıp dedim, 12+4 erken gibime geldi.demek ki değilmiş :) Allah'ım hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin

Benımde yarın 11 hafta olcak belli olurmu acaba cinsiyetiya

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X