Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

amin inşallah cnm ben senı baska bı topıkten hatrılıyorum sanırım?
valaa aralık annelerinde de dolanıyorum arada,başka yerlerde de olabiliyorum,nerden acep :KK34:
İnşallah canımmm.yarında yeni foktoruma kntrole gıdıcem belkı yarında yapabilir bakalım artık

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ooo sen daha önce gidion artık o olacaksa yapabilir evet

valaa aralık annelerinde de dolanıyorum arada,başka yerlerde de olabiliyorum,nerden acep :KK34:

ooo sen daha önce gidion artık o olacaksa yapabilir evet

Evet cunku bi hafta on gune gel demiştı doktor.en son kontrolu bir hafta once olmuştum

aynen öylee :) küstüm dedim gece aten hemen uyudu uyuzz :KK52: sabah yanıma gelio ağzıma geleni saydım ben b*kum diyo heheh, güya bana kahvaltı ısmarlıcakmış barışalım dedi bende o kadar kolay olamaz barışmak dedim,gerçi konuşuoz ama ben afra tarfalardayım :KK1: o da bebeği seviyo ben onunla konuşuom deyip :KK52:

İyi yapmışsın kız koy tavrını ama fazlada naz yapma sadece suçlu olduğu zamanlarda:KK66: buarda biz kusuyoruz ammaaa bebisleri severken bizim de işimize gelioo:)

İyi yapmışsın kız koy tavrını ama fazlada naz yapma sadece suçlu olduğu zamanlarda:KK66: buarda biz kusuyoruz ammaaa bebisleri severken bizim de işimize gelioo:)

yok canım yaaa fazla yapmam zaten,az çeksin diye uğraşıomm :KK1: evet iyiki bebekler var yoksa nasıl işimize gelecek :KK16:

Bakalım haberler sonuçlar burdan artık😀😀😀

aynenn ,gerçi ben bi 3-4 gün falan hiç giremeyebilirim,ev taşıyacaz malum interneti kesip oraya taşıtacaz,ama döndüğümde haberlerle sizlerle olicimm :KK1:

Ohhh ohh yap annesi yarasın bebisee ben sabahları hiç kahvaltı yapamıyorum yaaa keşke bende yiyebilsemm azcikk azcikk yiyorum:sly:

Ay yok canımya bende kuş kadar yıyebiliyrm.doktor her sabah bır yumurta ye demişti onu yemeye calışıyorum daha cok

aynenn ,gerçi ben bi 3-4 gün falan hiç giremeyebilirim,ev taşıyacaz malum interneti kesip oraya taşıtacaz,ama döndüğümde haberlerle sizlerle olicimm :KK1:

Tamam canım geldgnde anlatrım ben sana gelişmelerı

bende 2li teste gircem inşallah hakkımızda hayırlısı olur yaa, sen önce olduğun için biraz,bence belli olabilr :KK16:
inşallah ya bende perşembe gidicem hayırlısı bakalım ya cinsiyetini çok merak ediyorum :KK1:

çok kolay gelsin canım ya bende görcem o işide biraz daha var benim bu hafta sonu sınavım var ona yoğunluk vermeye çalışıcam bakalım :KK14:

bi arada daha çok orda takılıodum,ordan demekki,orada çok kalabalık yetişemiyosun ki kimseye :KK1:
bende baktım oralara ama burası kadar sarmadı nedense :KK52:

inşallah ya bende perşembe gidicem hayırlısı bakalım ya cinsiyetini çok merak ediyorum :KK1:

çok kolay gelsin canım ya bende görcem o işide biraz daha var benim bu hafta sonu sınavım var ona yoğunluk vermeye çalışıcam bakalım :KK14:

bende baktım oralara ama burası kadar sarmadı nedense :KK52:

E biz bi başkayız tabiki😀😀😀😀haha

X