Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Valla bende normale gore şişkoyum zannedıyodum.aynı kiloda oldugumuza sevındm.hahaha.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

benimde biraz yanlarda var belim çok ince değildir çok ama napim yani zayıflasamda orası duruyo öle:KK1:, o yüzden çok zayıf olmayada gerek yok hehehe böle iyi,doğumdan sonrada aynı kiloya dönersem iyi olacak :)

benimde biraz yanlarda var belim çok ince değildir çok ama napim yani zayıflasamda orası duruyo öle:KK1:, o yüzden çok zayıf olmayada gerek yok hehehe böle iyi,doğumdan sonrada aynı kiloya dönersem iyi olacak :)

Beldeki O az simit bendede var.popo zaten maşallah.haha😀aynen bende bu kiloma dönim yeter.daha zayıf olmak istemiyorum.kocacımda istemiyo.

Beldeki O az simit bendede var.popo zaten maşallah.haha😀aynen bende bu kiloma dönim yeter.daha zayıf olmak istemiyorum.kocacımda istemiyo.

yani çok zayıflıkta iyi değil canım, bebişlerin peşinde koşuşturmaktan zaten zayıflarız :KK1::KK1::KK16:

yani çok zayıflıkta iyi değil canım, bebişlerin peşinde koşuşturmaktan zaten zayıflarız :KK1::KK1::KK16:

tabi canım ne öyle çıta gbi.dokunuyosun ele kemik geliyo.koca dokundumu az ele gelceksin😀😀😀😀hahaha

Çıkıyorum şekerler.iyi akşamlar hepinize.

Valla bende normale gore şişkoyum zannedıyodum.aynı kiloda oldugumuza sevındm.hahaha.

Karnımın buyuk olması hoşuma gıdıyo.arada hamiş tişörtlerıde gıyyorum😀😀😀

tabi canım ne öyle çıta gbi.dokunuyosun ele kemik geliyo.koca dokundumu az ele gelceksin😀😀😀😀hahaha

heheheh :KK1: evet kadın dediğin balık etli olmalııı :KK16::KK16:

kızlar ne güldüm yaaa:KK70: sizi gidi balık etliler siziiii.... Bnm gobisde hafiff ayva gobisi olmuş masallah :nazar: ama gitgide şişeriz ins..heheeee bende kocisinn elinee hamilelikte gelirimm kilo alirimm o zaman.. :KK70: Rabbimiz hep.güldürsün yaa

kızlar ne güldüm yaaa:KK70: sizi gidi balık etliler siziiii.... Bnm gobisde hafiff ayva gobisi olmuş masallah :nazar: ama gitgide şişeriz ins..heheeee bende kocisinn elinee hamilelikte gelirimm kilo alirimm o zaman.. :KK70: Rabbimiz hep.güldürsün yaa

aynen bayağı sohbet ettik... amin canım allah hepimizi güldürsünn

Kaynatmisiniz gene ben evdeyken pek giremiyorum malum buyuk kizinla ilgileniyorun yemek ev isi aksam oluyor bide anneme ugruyorum tatil bitti neyseji yarin sabah sizlerleyim bende peraembe gidicem doktora 11+4 olacagim bakalim ne dicek cinsiyeti icin :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hissettiginiz sertlij sagdaki soldaki dediginiz sey evet bebeğiniz ama ufak oldugundan keseyi hissediyorsunuz :) atma hissi kalbi degil gebelerde karsilasilan bisi kas kasilmalarindan meydana geliyo biliyosunuzki gebelikte kasilma coj oluyo e rahinde karna yakin olunca en cok karin kaslarinda hissediyosunuz o atislari

Bir de bebisleri hissetmek ilk aylarda cok guzel bi his evt icinizde bi canli var hareketlerini aynen hissediyorsunuz nerde olduklarini uyuyup uyandiklarini bazen costuklarini ama son aylarda aci vermeye basliyor kizim cok hareketliydi donerken dirsegi karnimi cizip geciyodu disaridan gozle bile goruluyodu hep yan yatardim yuzustu bile yatamiyordum umarim cogu sorulariniza cvp bulabilmisinizdir :) deneyimlerimi paylasmak hosuma gidiyor sizlerle baska sorunuz varsa burdayim kizlarr :))

Kiz ins guzel haberlerle gelirsin.. Ama cinsiyet belli olur mu bilmiyorum..deminn.hapsurdumm odaa hizli oldu sag tarafıma sanki bıçak sapladılar ne korktumm yaaa:sly: yaa bu bebisler uyuyup uyanınca nasıl anlayacağız kız ne güzel bisey YA Rabbimiz... Ins bize bunları güzel güzel yaşayanlardan oluruz:KK66:

aynen bayağı sohbet ettik... amin canım allah hepimizi güldürsünn

Ya yemeği yaptım annemlerii bekliyorum bugün sıkıntıdan patladım eşim 2dkbi arioo topige girmeyee fırsat bile bırakmadı hemm annemlerr hemde kociss.. evde tekim diee merakk ediolarr tabi komşularımız daa ayrii

Ya yemeği yaptım annemlerii bekliyorum bugün sıkıntıdan patladım eşim 2dkbi arioo topige girmeyee fırsat bile bırakmadı hemm annemlerr hemde kociss.. evde tekim diee merakk ediolarr tabi komşularımız daa ayrii

ne güzel da merak etsin boşver kıymet bilsin eşin,bak ben konu açtım durum vahimm :KK52: eşim hala gelecek diye bekliyorum ama beyefendi yine kankileriyle

günaydın kıslar bende mart ayında hamıle kaldım cınsıyetını cok merak edıyoruz bellı olan varmı ben 13. haftamdayım

Gunaydin kizlarrr :)

günaydınnn canımm :KK16:
günaydın kıslar bende mart ayında hamıle kaldım cınsıyetını cok merak edıyoruz bellı olan varmı ben 13. haftamdayım

bende bugün 12+1 oldum çarşambayı bekliyorum doktora gitmek için inşallah cinsiyetle ilgili bişiler söyler, sen ne zaman öğreneceksin

ne güzel da merak etsin boşver kıymet bilsin eşin,bak ben konu açtım durum vahimm :KK52: eşim hala gelecek diye bekliyorum ama beyefendi yine kankileriyle

Evett yaa kiymett bilsinn dimii:) eve,gelincee aylacim falan derse bebisde,bende kustukk sanaa dee bnm kociss de babasii ben sana dgl anana kustum deip bebisii sevmeye calisioo eee orada benidee sevioo...:) buarada gunaydinn

Son düzenleme:
X