Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

yarinn yinede bi gotureyim en azindan icim rahat eder ins aylosumm kucuk pasan nee yapio annesii
götür de için rahat etsinn.bnde bi dahaki hafta kontrole getircem doktora.beşirim bi iyi bi huysuz yaaa.tam bi düzen oturtamasakda yavaşdan düzeliyo gibi oğluşum.maşalalh hepsine :nazar::nazar:

Masallah cnm bizz bu gunlerii nasildaa bekledikk amaaa pimpirikli pimpiriklii :KK70:
götür de için rahat etsinn.bnde bi dahaki hafta kontrole getircem doktora.beşirim bi iyi bi huysuz yaaa.tam bi düzen oturtamasakda yavaşdan düzeliyo gibi oğluşum.maşalalh hepsine :nazar::nazar:

ayyy aynen yaaa, zaman ne çabuk geçiyo beee doğuma gün syıyorduk şimdi doğdular 3 aylık olduk bizz siz 4 aya yaklaşmışsınızdır :KK50::KK50:
Eveeeett aylaa teyzesii 4. ayimizdayizzz:KK50: gulucuklerr atiozz seslerr yapiozz cok sukur bugunleri veren Rabbimizee yaaaa :)

Dunyaaa kadinlarr gunumuzz kutlu olsunn annislerrr

Eklentiler

• IMG_20140703_000244.jpeg
    IMG_20140703_000244.jpeg
    31,8 KB · Görüntüleme: 38
Kocişim kızıyor ya geçen zorla attım bi tane. Facede var benim bebişim :KK76:Hee çok tatlı hepsi ya günden güne büyüyorlar benim oğlan babasının kopyası senin yusufun kime benziyo
Aylosumm kiz instagramdaa masallahhh bebislerr ne guzell buyumus oyleee yaa Allah im nazarlardan saklasinn kiz senin bwbis fotonn nie yokk

Kocişim kızıyor ya geçen zorla attım bi tane. Facede var benim bebişim :KK76:Hee çok tatlı hepsi ya günden güne büyüyorlar benim oğlan babasının kopyası senin yusufun kime benziyo
Aynenn ya tipkii babasiii benimkide aradaa eve geldikcee dalgaa geciooo aaa biraz sanamii benzemis ne diee hihhhh ins ikincimde benim aynim olurrr

Hadi yaa seninde mii, bana da 2. Sana benzer gecikmeden yapalım diyo, anamm ben 1 taneye zor bakıyorum 2 taneye bakana allah kolaylik versin valla :KK49:
Aynenn ya tipkii babasiii benimkide aradaa eve geldikcee dalgaa geciooo aaa biraz sanamii benzemis ne diee hihhhh ins ikincimde benim aynim olurrr

Hadi yaa seninde mii, bana da 2. Sana benzer gecikmeden yapalım diyo, anamm ben 1 taneye zor bakıyorum 2 taneye bakana allah kolaylik versin valla :KK49:
Cnm benim bi arkasin ikizu olduu vee onlarr daha 11 aylik simdii 3 aylik hamileee :):) yaa o napsinn bnm eltimin kizida 9 un icinde oda simdi 5 aylik hamiss.. Bizimm millet biraz bebegii sever altiya kadar yol var aylosum

Ayy maşallah onlara. Allahım yokluklarını göstermesin :KK68:
Cnm benim bi arkasin ikizu olduu vee onlarr daha 11 aylik simdii 3 aylik hamileee :):) yaa o napsinn bnm eltimin kizida 9 un icinde oda simdi 5 aylik hamiss.. Bizimm millet biraz bebegii sever altiya kadar yol var aylosum

Sende büyük bi zevkle geri almaya geldin demek. :KK49::KK49:
tabi ki :) Kızlar dedi tanımadığımız bir sürü kişi var. Dedim ben gider eski olduğumuzu anlatırım :) Ne günler geçirdik burda bizz.
Merhaba kozlar nasilsiniz. Tekrar hareketlenmis grup. Bizde bugun 71 gunluk olduk. Bebekler nezaman reflekslerini kullanmayi ogrenecekler elleri surekli sicratip uykudan uyandirio. Bide en kucuk seste uyanio ya ben ona surekli sessiz ortami nereden bulacagim anlamadim
Maş Allah size. Biz bu gün 95 günlüğüz. Sürekli sessiz ortam yaratmaya çalışma zaten sonra sen yorulursun. Alışacak merak etme.
Yaa hiç sorma canım ne çektik ahh ahh:KK35:

Ben hamileyken sırf böyle anne bebek grupları için yedek face hesabı açtım iyi oldu ya ama bende buraya geri dönmek istiyorum eskisi gibi olsak çok güzel olacak :KK33:Evet canım 2 aydır grip oğlum hala da geçmedi:KK35:çok sağol Rabbim kuzularımızı korusun :KK36:
Ay benim yok face falan. Geri gelsin herkes :) Aminnn
Siz siz olun bebeğiniz varken tetanos aşınızı vurunmayın. Bügün kontrole gittiğimizde kendim tetanosun 3. Dozunu vuruldum şu an kolum ağrı içinde dinlendiremiyorum beşir kolumda pöfff:KK43:
Çok geçmiş olsun tatlım.
Millet birbirine girdi facede, en güzeli burası toparlanın kızlar :KK49::KK49::KK68: @DuyguS87 @FITIFITICAN @dilek2014 @abc3 Canndy1052 Canndy1052 @selvboylum @diamente @edaalisa @keinetraene unuttuğum var mı aceppp
bebekprenses bebekprenses agaydin agaydin B bicnv Ocean Ocean kgokce kgokce elifceeeee elifceeeee babylove babylove senel senel neverthemummy neverthemummy @butterfly143
Aklıma gelenler ekledim :)
Kizlar bn surekli giremiom yaa moralim bozuk biraz oglusum surekli kusuo bide emzirirken cok terlio :KK43: netten baktim kalp rahatsizligi olabilir falan yazio moralim bozulduu pazartesi dr goturcem amaa sizdede boyle oluo mu
Canım emzirirken terlemeleri normal. Bizimkinin de enseleri terlemeye başladı. Emerken soy biraz. Havalar da ısınmaya başladı. Bazı çocuk terler hem. Hemen korkutma kendini.

İyi yapmışsın canımm..sağolasın :KK50:
tabi ki :) Kızlar dedi tanımadığımız bir sürü kişi var. Dedim ben gider eski olduğumuzu anlatırım :) Ne günler geçirdik burda bizz.

Maş Allah size. Biz bu gün 95 günlüğüz. Sürekli sessiz ortam yaratmaya çalışma zaten sonra sen yorulursun. Alışacak merak etme.

Ay benim yok face falan. Geri gelsin herkes :) Aminnn

Çok geçmiş olsun tatlım.

bebekprenses bebekprenses agaydin agaydin B bicnv Ocean Ocean kgokce kgokce elifceeeee elifceeeee babylove babylove senel senel neverthemummy neverthemummy @butterfly143
Aklıma gelenler ekledim :)

Canım emzirirken terlemeleri normal. Bizimkinin de enseleri terlemeye başladı. Emerken soy biraz. Havalar da ısınmaya başladı. Bazı çocuk terler hem. Hemen korkutma kendini.

X