Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Off kızlar hergün yeni birşey çıkıyor.. Oğlumun dünden beri ayağı titremeye başladı ya çok sık değil titreyip geçiyor nedendir ki acaba?

Şu aşı işinden bende korkuyorum ya. 5 şubatta da biz aşı olcaz.inş ateş çıkmaz. Ayy vallahi hep seni buluyor canım. Sağ salim atlatsak az büyüseler bi. En azından 2 aylık oldu Eva maşallah ona

Ayy yine başladık iyi mi yaa başladı yine nöbet Allah'ım ne istediğini de anlasam kuzumun ağlayıp duruyor kıyamam hadi iyi geceler canlar kimseler de yok kendi kendime takılıyorum neyse kuzularımız biraz daha büyüsün de yine çıkarız sahalara canları sağolsun miniklerimizin
Bir ses verelim dedik alan olur belki
Ayy gazam mübarek ola sabaha kendimi nasıl atcam bilmem Allah yardımcımız olsun..

Bugün doktor kontrolümüz var inşallah kuzum iyileşir kısa zamanda ya. Hala da iyileşemedi hastaneye yatmasından korkuyorum inşallah yatış falan yapılmaz. Bir türlü atlatamadı inşallah bu sefer olumlu şeylerle karşılaşırız

Kızlar benim gögsüm iki gündür yumuşak sertleşmiyor.sütümde azaldı sanki dolu dolu değil gögsüm sizdede aynı sorun var mı ? İnşallah geçicidir.sütüm artsın diye herşeyi yiyorum.

Canım benim de göğüsler yumuşak ama sütüm var çok şükür. Bu Süt olayı kafada bitiyo birazda yok diye düşünme hep var de. Benim yumuşacık hep ama hiç düşünmüyorum bile Süt yoktur diye.arada olur öle Süt azalır çoğalır. Önemli olan bebeğin kilo alımının iyi olması
Kızlar benim gögsüm iki gündür yumuşak sertleşmiyor.sütümde azaldı sanki dolu dolu değil gögsüm sizdede aynı sorun var mı ? İnşallah geçicidir.sütüm artsın diye herşeyi yiyorum.

Doktordan geldik ama bişey de söylediği yok ki grip oldu diyor ama neden geçmiyor anlamadım devit3 damla artık günde 3 ken 6 damla oldu. Kızlar sizce fazla değil midir? Bir de bir şey olsa doktor mutlaka söylerdi dimi yani bilmiyorum benim kafam çok karıştı artık

Evet önemli birşey olsa söylerdi canım bence. Kafana takma inşallah geçer gribi ya. Bende hapşurup duruyorum grip olursam yandım

Slm kizlar
If pof modundayim cok kusuyo benim pamuk cokkk
Bi de kizlar benim hanilelikte goguslerim buyumemusti simdi gomleklerim falan olmuyo halvuki 3 kilo fazlam kaldi.emzirdigimiz surece boyle mi olack zamanla toparlar mi ki sut olsa bile.bi de gobegimde dogumdam sonra yukatdan asagi siyah bi cizgi belirdi o ne zamb gecicekk??
Bu arada rotavirusu asisi yaptirck misiniz?dr bana onerdi

herkesin derdi farklı yaa,bizimde tek derdimiz gaz gaz gaz.uyuyamıyo gazdan deli olicimmm aynen ya siyah çizgi bende de var.vucüdum 2 ye bölünmüş giibi ortada çizgi duruyo öle inş zamanla geçer aşıya gelince doktor önermişti ama biz yaptırmadık daha,eşime göre o aşıda aşırı gerekli dğil.ne yüklendiği belli değil çocuğa öle herşyi yaptırmam diyo. şu aylık aşıları bile 10 kere soruyo ne aşısı gerekli mi diyee

Evet önemli birşey olsa söylerdi canım bence. Kafana takma inşallah geçer gribi ya. Bende hapşurup duruyorum grip olursam yandım
İnşallah canım ya benim de kafam bu yüzden allak bullak oldu olsa söylerdi herhalde
Ay Allah korusun canım dikkat et kendine sen de grip olma sakın. Ben kendim grip değildim ama nerden bulaştıysa artık gerçi bizden pek geçeceğini sanmıyorum emzirdiğimiz için ama dikkat etmek lazım.. Biz de inşallah kısa sürede atlatırız

O çizgi zamanla geçecek canım merak etme. Benim de var ama çok belli değil.. Rota aşısını henüz doktorumuzla konuşmadık ama yaptırmayacağım galiba. Bence çok önemli bir aşı olsaydı takvimde yer alırdı ama herkesin kendi fikri. Doktorumuzla da konuşalım bakalım o ne diyecek... Ama Ben yaptırmayacağım sanırım. Göğüsler de zamanla toparlar öyle kalmaz merak etme canım

Dr parasal olaylardan dolayi asi takviminde degil defi sayisal verilerle konustu kac cocuk hastaneye yatiyo falan dedi bilmiyorum bakakim arastircm azicik daha

Bu arada kizlar bebekler kac dk emiyo brnimki bi kac hafta once 40dk ya kadar emiyodu dr cok faxla 15 20dk dedi.hicbir caba harcamadim bu hafta kendiliginden azaltti sureyi bazen 10dk bile emmiyo.yetiyomu ki bilemedim

Oldum bile malesef grip. Başım çatlıyor halim yok hiç nasıl bakacağım oğluma böyle bilmiyorum

Selam kizlar. Gaz kaka meme olayindan buraya eskisi kadar giremez olmusuz.

selvboylum kuzum cok gecmis olsun korkma onemli bisey olsaydi gecerdi. Deviti ararttirmasinin nedeni bingildaga bakarak arttiriyorlar.

Rotavirusu bende yaptirmayi dusunmuyorum. 5 6 senelik bir asi. Ve yan etkileri cokmuş. Bilmiyorum simayinda hemsiresi bosuna cocugun canini yaktirmayin. Yaz bebeklerine yapilan asi o demis.

Doyuyordur o kuzum merak etme. Ceneleri guclendikce memeleri daha verimli kullanmayi ogreniyolar.

Benimde memeler tas gibi olmuyo artik ama normal bu sut azaldi demek degil. Hormonlarimiz duzene girdi.

Canm bana iki dr yatarak emzirme midede kaçak olur reflü sebebidir demisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…